Новорічна ялинка для маленької кімнати

Найпрекрасніша пора року не обходиться без новорічного дерева. Безумовно, ефектно прикрашена ялинка може перетворити будь-який простір на чарівний і святковий. Але в деяких оселях приходиться обирати — або меблі, або новорічна красуня. Можна обійтись і іншим декором, але якщо без ялинки свято для вас не свято — альтернативи завжди знайдуться. В цій статті ми зібрали 10 цікавих ідей прикрашання ялинок для маленьких кімнат. Деякі варіанти більш традиційні, деякі «фантазійні», все залежить від ваших побажань та можливостей, але, сподіваємось, серед них знайдеться саме ваша.

Новорічна ялинка для маленької кімнати

Новорічна ялинка для маленької кімнати

1. Пів ялинки

Якщо для цілої ялинки місця немає — можна поставити половину. Такі варіанти є в продажі. «Новорічна половинка» ідеально впишеться в кут і не буде займати зайве місце, а ось для головного — прикрас та подарунків — місце як раз знайдеться.

Пів-ялинки

Пів ялинки

2. Декілька маленьких ялинок

Замість однієї великої можна поставити декілька маленьких. Для них місце можна знайти на підвіконні, столі, тумбі, підлозі або навіть на полицях. У цьому випадку рослини можна обрати живі та насолоджуватись ароматом.

Декілька маленьких ялинок

Декілька маленьких ялинок

3. Пласка красуня

Якщо і для повноцінних маленьких ялинок місця замало, можна поставити пласкі штучні новорічні дерева, які займатимуть менше площі та влізуть навіть на вузькі підвіконня.

Пласка ялинка

Пласка ялинка

4. Каркасна

Наступний варіант пласкої ялини — трикутний каркас, який можна повноцінно прикрасити. Такі навіть продаються готові, але, мені здається, гарний варіант — зробити їх з гілочок самостійно та утилізувати, коли настане час, щоб не було потреби їх зберігати до наступного року.

Каркасна ялинка

Каркасна ялинка

5. Настінна

Ялинка може навіть не займати місця на поверхні, її можна зробити просто на стіні. Наприклад, зімітувати повноцінне новорічне дерево та прикрасити його.

Настінна ялинка

Настінна ялинка

Перегляньте також фото статті 33 альтернативні ідеї новорічного декору, або Новий рік без ялинки.

6. Настінна ялинка з гілок та хвої

Якщо вам хочеться і натуральності, і простоти, зверніть увагу на ці мінімалістичні варіанти з гілок та хвої.

Настінна ялинка з гілок

Настінна ялинка

7. Текстильна

Дуже зручний варіант — велика ялина на тканині. Масштаб може бути помітний, але місця вона не займатиме багато. При цьому новорічне дерево може бути надруковане у будь-якому стилі, у тому числі й реалістичному. А коли свята закінчаться, такий декор можна компактно зберігати.

Текстильна ялинка

Текстильна ялинка

8. Панно

Ще один зручний варіант — новорічне панно. Виглядає ефектно, може бути різного розміру і його також без проблем можна використовувати не один рік.

Ялинка-панно

Ялинка-панно

9. Ялинка-драбина або стелаж

В ялинку можна перетворити багато предметів оселі, наприклад, невелику драбину або стелаж. Останній варіант — дуже доступний, адже він вже стоїть у вашій кімнаті та не займатиме нове місце. Правда, речі з нього потрібно буде тимчасово перенести на інше місце.

Ялинка-драбина

Ялинка-драбина

10. Підвісна

Для цих ялинок навіть стіна не знадобиться — підвішуємо їх просто на стелю, наприклад, на люстру. Вона може висіти просто над столом, тому не займатиме вільний простір у кімнаті.

Підвісна ялинка

Підвісна ялинка

Подивіться також ідеї з нашої статті Новорічна ялинка — фото 70 ідей.

Вітаємо вас з прийдешніми святами, й нехай ваше новорічне дерево буде самим прекрасним!

Натхнення!

ЗЕЛЕНА САДИБА.