Logo

Новорічна ялинка для маленької кімнати

Найпрекрасніша пора року просто не обходиться без новорічної ялинки. Безумовно, ефектно прикрашене новорічне дерево може перетворити будь-який простір на чарівний святковий оазис. Але в деяких оселях приходиться обирати — або меблі, або ялинка. Звичайно, можна обійтись і іншим декором, але якщо без ялинки свято для вас не свято — альтернативи завжди знайдуться. В цій статті ми зібрали 10 цікавих ідей прикрашання новорічних ялинок для маленьких кімнат. Деякі варіанти більш традиційні, деякі «фантазійні», все залежить від ваших побажань та можливостей, але, сподіваємось, серед них знайдеться саме ваша.

Новорічна ялинка для маленької кімнати

Новорічна ялинка для маленької кімнати

1. Пів ялинки

Якщо для цілої ялинки місця немає — можна поставити половину. Такі варіанти є в продажі. Пів ялинки ідеально впишеться в кут і не буде займати зайве місце, а ось для головного — прикрас та подарунків — місце як раз знайдеться.

Пів-ялинки

Пів ялинки

2. Декілька маленьких ялинок

Замість однієї великої ялинки можна поставити декілька маленьких. Для них місце можна знайти на підвіконні, столі, тумбі, підлозі або навіть на полицях. У цьому випадку ялинки можна поставити живі та насолоджуватись ароматом.

Декілька маленьких ялинок

Декілька маленьких ялинок

3. Пласка ялинка

Якщо і для повноцінних маленьких ялинок місця замало, можна поставити пласкі ялинки, які займатимуть менше площі та влізуть навіть на вузькі підвіконня.

Пласка ялинка

Пласка ялинка

4. Каркасна ялинка

Наступний варіант пласкої ялинки — трикутний каркас, який можна повноцінно прикрасити. Такі навіть продаються готові, але, мені здається, гарний варіант — зробити їх з гілочок самостійно та утилізувати, коли настане час, щоб не було потреби їх зберігати до наступного року.

Каркасна ялинка

Каркасна ялинка

5. Настінна ялинка

Ялинка може навіть не займати місця на поверхні, її можна зробити просто на стіні. Наприклад, зімітувати повноцінну ялинку та прикрасити її.

Настінна ялинка

Настінна ялинка

Перегляньте також фото статті 33 альтернативні ідеї новорічного декору, або Новий рік без ялинки.

6. Настінна ялинка з гілок та хвої

Якщо вам хочеться і натуральності, і простоти, зверніть увагу на ці мінімалістичні варіанти з гілок та хвої.

Настінна ялинка з гілок

Настінна ялинка

7. Текстильна ялинка

Дуже зручний варіант — велика ялинка на тканині. Масштаб може бути помітний, але місця вона не займатиме багато. При цьому ялинка може бути надрукована у будь-якому стилі, у тому числі й реалістичному. А коли свята закінчаться, її можна компактно зберігати.

Текстильна ялинка

Текстильна ялинка

8. Ялинка-панно

Ще один зручний варіант — ялинка у вигляді панно. Виглядає ефектно, може бути різного розміру і її також без проблем можна використовувати не один рік.

Ялинка-панно

Ялинка-панно

9. Ялинка-драбина або стелаж

В ялинку можна перетворити багато предметів оселі, наприклад, невелику драбину або стелаж. Останній варіант — дуже доступний, адже він вже стоїть у вашій кімнаті та не займатиме нове місце. Правда, речі з нього потрібно буде тимчасово перенести на інше місце.

Ялинка-драбина

Ялинка-драбина

10. Підвісна ялинка

Для цих ялинок навіть стіна не знадобиться — підвішуємо їх просто на стелю, наприклад, на люстру. Ялинка може висіти просто над столом, тому не займатиме вільний простір у кімнаті.

Підвісна ялинка

Підвісна ялинка

Подивіться також ідеї з нашої статті Новорічна ялинка — фото 70 ідей.

Вітаємо вас з прийдешніми святами, й нехай ваша ялинка буде самою прекрасною!

Натхнення!

ЗЕЛЕНА САДИБА.