Новорічний декор у скандинавському стилі — 40 ідей з фото

Інтер’єри у скандинавському стилі вже давно не новина для нас — багатьом він полюбився за свою простоту та затишок. А як виглядає цей нордичний дизайн у святковий час? Якщо вам близький мінімалізм, стримані кольори, натуральність та хюгге-настрій — такий варіант декорування оселі вам має сподобатись. А якщо ви прикрашаєте свою оселю до свят в останній момент, то скандинавський варіант для вас просто ідеальний, адже він доволі простий у виконанні. Сьогодні ми зібрали 40 фото-ідей скандинавського новорічного декору для вашого натхнення.

Новорічний декор у скандинавському стилі — 40 ідей з фото

Новорічний декор у скандинавському стилі — 40 ідей з фото

Поради по створенню новорічного декору у скандинавському стилі

 • Дотримуйтесь нейтральних відтінків та кольорів, на кшталт білого, сірого та чорного. Іноді зустрічається ну дууууже яскравий для такого стилю варіант — це декор у червоному кольорі. А от що треба уникати, то це штучних та кислотних кольорів.
 • У скандинавському святковому декорі на просторах Інтернету можна зустріти знайому нам ялинку, проте частіше все ж таки скандинави обирають еко-альтернативи. Це може бути хвойна рослина у горщику або ж окремі хвойні (і не тільки) гілочки. Також часто можна зустріти просто символ ялинки, наприклад, з дощечок.
 • Декор ялинки (або її альтернативи), зазвичай, мінімалістичний — в одному або двох стриманих кольорах і кількість іграшок набагато менша, ніж ми звикли. Не бійтеся, що ялинка буде «голою», її можна прикрасити навіть тільки за допомогою лампочок-гірлянд. Ніяких дощиків та мішури! Головне у декорі ялинки — саме дерево.
 • Дуже часто у скандинавському декорі використовують різдвяні віночки. Такі можна зробити самостійно.
 • Зверніть увагу на декор із мінімалістичним дизайном та геометричними візерунками.
 • Скандинавський декор дуже часто прикрашають гірляндами. У святковому варіанті це можуть бути паперові ялинки, шишки, цитруси, тощо.
 • Якщо ви обираєте декор із дерева — обирайте світлу деревину.
 • Скандинавський декор взагалі (не тільки різдвяний) передбачає багато штучного світла, адже у цих країнах не так багато природного світла, як хотілося б. Тому чим більше, тим краще. Це можуть бути свічки, гірлянди, додаткові лампи, ліхтарики та інше. Дуже популярними є паперові зірки, які світяться, такими можна прикрасити вікно.
 • Обирайте для декору натуральні матеріали: мішковину, бавовну, льон та подібні.
 • На новорічних фотографіях часто можна побачити адвент-календарі, який може стати і частиною декору. Ви можете його зробити самостійно, наприклад, зшити і покласти у кожну кишеньку по маленькому смаколику для своєї дитини. Чому б ні?
 • У центрі скандинавського новорічного декору найчастіше можна побачити камін, тому якщо у вас його немає — спробуйте створити його імітацію у кімнаті. Це можуть бути свічки із дерев’яним гнітом (що потріскує при горінні),  оберемок дров, штучний камін або просто його зображення (наприклад постер).
 • Дуже часто у скандинавському декорі можна зустріти милі будиночки. Наприклад, це можуть бути їх керамічні варіанти у декорі підвіконня.
 • Скандинавський інтер’єр навіть у центрі міста часто наповнений природним та заміським настроєм. У святковому варіанті це можуть бути образи диких тварин (олені, сови, вовки…), декор із шишок, моху, гілок, тощо.
 • Декор має бути простим та стриманим, якщо вам здається, що ще трохи і вже буде занадто — краще на цьому зупинитись.

Новорічний декор у скандинавському стилі — фото без коментарів

Натхнення!

ЗЕЛЕНА САДИБА.