Міжкімнатні двері в інтер’єрі — 40 ідей з фото

В сучасних оселях міжкімнатні двері — це не тільки функціональний елемент інтер’єру, але й складова дизайну та декору. Зазвичай, двері намагаються робити непомітними, підбираючи під колір стін, меблів або підлоги. Такі варіанти присутні у стандартних магазинах у великому асортименті. Проте це зовсім не обов’язково. Міжкімнатні двері можна зробити дійсно цікавими, такими, що неможливо пропустити. Сьогодні ми зібрали 40 ідей оформлення міжкімнатних дверей, які перетворять цей звичайний функціональний елемент на такий, що буде справжнім акцентом вашого інтер’єру та запам’ятається усім гостям.

Міжкімнатні двері в інтер’єрі — 40 ідей з фото

Міжкімнатні двері в інтер’єрі — 40 ідей з фото

Цікаві ідеї міжкімнатних дверей для вашого інтер’єру

  • Нестандартна форма. Двері можуть бути і звичайними, без особливих прикрас, але якщо зробити їх форму не звичною (прямокутною), а, наприклад, заокругленою, то це вже буде зовсім інший ефект.
  • Колір. Досить непомітних дверей — нехай вони будуть яскравим акцентом в інтер’єрі! Наприклад, жовтий колір ідеально розбавить білий інтер’єр.
  • Візерунки. Звичайні двері можна перетворити у справжній холст, якщо ви маєте художні здібності. А якщо ні, то вам на допомогу прийдуть прості графічні рішення, що легко відтворити за допомогою трафарету, або ж наліпки. Сьогодні у магазинах можна знайти досить цікаві готові рішення.
  • Текстиль. Декорувати двері цікаво за допомогою тканини, яку можна повісити, як фіранки, або наклеїти, як декоративні елементи.
  • Амбарні. Останнім часом все частіше можна побачити у модних інтер’єрах справжні амбарні двері. Такий дизайн підійде і для інтер’єру в стилі кантрі, і для мінімалістичного стилю. До того ж, вони досить зручні у використанні.
  • Вітражі. Вітражні двері виглядають, як справжнє мистецтво. Проте це зовсім не означає, що вони мають коштувати дорого. Для створення таких дверей можна купити спеціальні вітражні фарби або ж плівку.
  • Дзеркальні. Якщо ви обираєте двері для невеликих приміщень, то дзеркальні елементи на дверях – ідеальне рішення, адже дзеркала розширують простір та додають інтер’єру легкості.
  • Мотиваційні. Якщо ви любите надихаючі фрази, то їм знайдеться місце і на дверях. Можна зробити написи фарбою або наліпками, а можна зробити спеціальний фрагмент, на якому можна писати крейдою. Такий варіант підійде і для створення корисних списків, і для малювання дітей.
  • Зістарені. Якщо у вас стильний сучасний інтер’єр, ви сміливо можете собі дозволити використати старі двері, які можна ще більше зістарити, щоб додати потрібного ефекту. Такий контраст виглядатиме цікаво.
  • Два в одному. Якщо у вас не вистачає простору, то кожен метр — на вагу золота. Двері також можна використати з користю: зробити з них міні-бібліотеку або шафу, наприклад. Такі двері можна сховати в інтер’єрі та зробити вхід таємним!

Читайте також:

Двері міжкімнатні в інтер’єрі — фото без коментарів

Натхнення! 

ЗЕЛЕНА САДИБА.