Використання залишків шпалер в інтер’єрі — 22 ідеї з фото

Якщо у вас після ремонту залишились шпалери із цікавим візерунком, не поспішайте їх викидати. Цей матеріал можна використати для креативного оновлення інтер’єру своїми руками. В хід підуть і обрізки, і цілі рулони. В цьому матеріалі ми зібрали для вас фото-ідеї, як використати залишки шпалер в інтер’єрі, щоб зробити його більш стильним і затишним.

Використання залишків шпалер в інтер’єрі — 22 ідеї з фото

Використання залишків шпалер в інтер’єрі — 22 ідеї з фото

Як використати залишки шпалер в інтер’єрі?

  • Комбінування. Якщо у вас залишилися великі шматки або цілі рулони шпалер, можна спробувати їх скомбінувати та зробити бажані акценти на стінах.
  • Панно та аплікація. Можна використати шматки шпалер для створення незвичайного панно — головне обрати вдалий фрагмент та обрамити його. Таку прикрасу можна наліпити на стіну, або ж повісити «у рамку». Якщо шматків багато, можна створити своєрідну мозаїку у техніці «печворк».
  • Меблі та побутова техніка. За допомогою залишків щільних шпалер, які допустимо мити, можна оновити стару шафу, полиці, сходинки, холодильник, тощо.
  • Абажур. Для створення викрійки використовуйте, як шаблон, дротяний каркас, на який потім прикріпіть вирізаний фрагмент з залишків шпалер.
  • Цікаві дрібниці. Оновити за допомогою невикористаних за призначенням шпалер можна не тільки великі елементи інтер’єру, але й різноманітні дрібнички. Як, наприклад, обкладинки ваших улюблених книг, які можуть стати прикрасою інтер’єру. Особливо у нагоді шматки шпалер стануть нам у святковий час для створення різноманітних прикрас, наприклад гірлянд.

Використання залишків шпалер в інтер’єрі — фото без коментарів

Натхнення! 

ЗЕЛЕНА САДИБА.