Декор кавового столика — 30 ідей з фото

Кавовий столик — один з недооцінених предметів інтер’єру. Так, він не виконує ніякої серйозної функції, проте його наявність може принести масу задоволення: стане у пригоді під час чаювань та відпочинку після активного дня, поруч з ним ви зможете спокійно випити горнятко кави на самоті, почитати або поспілкуватися із друзями. А ще він може стати гарною прикрасою інтер’єру. Декор столика створить необхідний настрій, додасть цікавий акцент та може стати темою для розмов із гостями. Він також може змінюватися в залежності від сезону та прийдешніх свят. Сьогодні ми зібрали 30 фотоідей декору кавового столика для вашого натхнення.

Декор кавового столика — 30 ідей з фото

Декор кавового столика — 30 ідей з фото

Як створити стильний декор кавового столика?

Книги

Дуже часто можна зустріти у декорі кавового столика саме книги. Це не дивно, адже сьогодні книги виглядають дуже стильно і можуть багато розповісти про господарів. До речі, книги на видноті допоможуть вам читати частіше, адже вони завжди будуть під рукою.

Квіти

Ідеальний декор кавового столика — ваза із живими квітами. Взагалі, існує правило «живого об’єкту», згідно якому на кавовому столику має стояти щось «живе», природне: букет квітів, рослини в горщику, ракушка тощо.

Піднос

Дуже ефектно та зручно виглядає піднос на кавовому столику. Він візуально групує композицію та дозволяє швидко переставити весь декор, якщо стіл вам потрібен повністю. Підносів може бути і декілька.

Вогники

Особливу атмосферу та затишок допоможуть створити свічки різноманітних форм у декорі кавового столика. На золотистому підносі або дзеркалі вогники будуть більш яскравими.

Різні рівні

Для декору кавового столика слід створити різні рівні — має бути щось низьке, середнє і щось високе. Для висоти підійдуть вази або підсвічники. Також можна підставити книги під декор, щоб регулювати висоту потрібних предметів, а щось — поставити на стіл.

Цікавинка

Додайте щось унікальне та цікаве, може навіть дивне! Предмет, який буде викликати питання у гостей та додавати особливий шарм простору. Це може бути вінтажна річ з барахолки, витвір якогось митця з вашої далекої поїздки, ефектна скульптура тощо.

Читайте також нашу статтю Кавовий столик своїми руками — 22 ідеї з фото.

Всі фото відкриваються у повному розмірі, якщо на них клікнути!

Декор кавового столика — фото без коментарів

Натхнення! 

ЗЕЛЕНА САДИБА.