5 кращих безоплатних програм для ландшафтного дизайну

Створення красивого і простого в догляді саду, грамотна організація прибудинкової території – мрія кожного власника садиби. Від мрії до результату – роки копіткої роботи, бо найчастіше господарі облаштовують ділянку своїми руками. Програми для ландшафтного дизайну, які сьогодні знаходяться у відкритому доступі, стануть в цьому випадку надзвичайно корисними. Тепер кожен садівник без спеціальних знань і навичок зможе скласти детальний план ділянки та втілити в життя всі свої забаганки. В цій статті познайомимо вас з найбільш популярними безплатними програмами для розробки дизайну саду та подвір’я.

Програма безплатна для ландшафту

5 кращих безоплатних програм для ландшафтного дизайну

Програми для ПК, iOS та Android

Відповідні вашим потребам програмні забезпечення можуть працювати на ПК, планшетах і смартфонах. Додатки для портативних пристроїв чудово функціонують на моделях з такими операційними системами як Android і iOS. Завантажити та встановити софт може кожен користувач.

Отже, п’ять кращих ПО для ландшафтних дизайнерів, які можна використовувати безплатно:

  • Gardenia — варіант для скромних проєктів (основні споруди, дерева, чагарники, водойми, доріжки), планування поливальних робіт;
  • Pro Landscape Companion — безплатна версія програми для професійних дизайнерів з автоматизованою системою проєктування;
  • Plan a Garden — додаток англійською мовою з тривимірними проєкціями об’єктів, бібліотекою садових культур (дерева, рослини, кущі, квіти);
  • Garden Planner Online умовно безплатний варіант (15 діб) зі зрозумілим для кожного інтерфейсом, є можливість видрукувати створений користувачем план;
  • iScape — програмне забезпечення для apple-гаджетів з безліччю інструментів, є доповнена реальність.

Всі перераховані вище додатки на сьогодні є найбільш популярними з безплатних версій. Кожна з програм має свої функціональні особливості. Головні відмінності — кількість інструментів для планування і наявність об’ємної візуалізації. Всі ці програми для ландшафтного дизайну можна використовувати онлайн і офлайн.

План садової ділянки

Програми для ландшафтного дизайну допоможуть створити гармонійний сад

Переваги безплатних ПЗ для ландшафтного дизайну

Планування садової ділянки може займати чималу кількість часу. Щоб прискорити робочий процес, і рекомендується використовувати відповідні додатки. Безплатна програма для ландшафтного дизайну —  відмінний спосіб забезпечити благоустрій присадибної території без додаткових грошових витрат на послуги професійних дизайнерів.

Попри обмежений функціонал, ви легко зможете спроєктувати свою ділянку і швидко зрозуміти, наскільки отримане зображення відповідає вашим очікуванням.

Якщо ж ви захочете зробити проєкт максимально деталізованим, не обійтися без pro-версії софта — саме їх зазвичай використовують професійні дизайнери.

Читайте також наші статті:

Дорогі читачі! Програма для планування ділянки — ваш надійний союзник для створення привабливої та ексклюзивної прибудинкової території. Для використання додатків не потрібна професійна підготовка. Факт обумовлений інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, легким управлінням і наявністю підказок.