Задній двір у стилі бохо — 30 ідей з фото

Бохо стиль дуже популярний сьогодні на просторах Інтернету. Багато людей обирають саме його для оформлення своєї оселі. Він яскравий, цікавий та дуже творчий. При цьому бохо навряд чи сподобається перфекціоністам, які полюбляють мінімум речей та вільні поверхні. Також слід зважати, що такий стиль – дуже активний, тож від нього можна з часом втомитись. Саме тому я пропоную розглянути його не для інтер‘єру, а для заднього двору. У цій статті ми зібрали 30 фото-ідей заднього двору у стилі бохо для вашого натхнення.

Задній двір у стилі бохо — 30 ідей з фото

Задній двір у стилі бохо — 30 ідей з фото

Що таке бохо?

Назва цього стилю походить від слова Богемія, це область в Чехії, де історично жила велика кількість циган. Пізніше ця назва поширилась і на кочових циган, і на мандрівних артистів та музикантів, а зараз — на представників творчих професій. Богемний образ життя — яскравий, розслаблений та безтурботний. Те саме можна сказати і про бохо стиль.

Як створити бохо стиль?

  • Текстиль та декор. В основі бохо стилю різноманітний декор та текстиль. Саме тут вам стануть у пригоді статуетки, цікаві лампи, картини, вази та інші цікавинки з барахолок, родинних скринь та подорожей. Бохо — це про максимальний затишок, тому має бути багато подушок, пледів, килимків, гамаків, шатрів тощо.
  • Натуральність. В бохо стилі найчастіше зустрічаються саме натуральні матеріали. Дерев’яні вінтажні меблі, плетений декор тощо.
  • Кольори. Бохо стиль досить різноманітний, адже у ньому вже з’явилось багато напрямків. В залежності від того, який ви обираєте, кольорові рішення можуть бути різні, суворих правил не існує. Єдине побажання — кольори мають бути яскравими та насиченими. За бажання надмірну яскравість можна зменшити за рахунок додавання білого кольору. Гарна новина в тому, що вам не потрібно хвилюватися через ідеальне поєднання кольорів, адже різнобарвність — це елемент цього стилю, тому можна повністю довіритись своїй фантазії. Головне, щоб вам було з цими кольорами комфортно.
  • Меблі. Навіть в інтер’єрі стиль бохо передбачає вінтаж, тому старі трошки пошарпані меблі — ідеальний вибір для заднього двору. А ще — м‘які меблі, так, навіть на вулиці. Адже бохо стиль — не про практичність, а про максимальний комфорт. Це можуть бути крісла, пуфики або навіть диван чи садові гойдалки з м’якими подушками.
  • Богемний сад. Ви можете оточити меблі пишними рослинами та деревами, такими як троянди, гортензії, лаванда, жоржини, фрезії. Вони додадуть яскравості вашому відкритому простору.

У бохо стилі може бути оформлена веранда або куточок відпочинку безпосередньо на задньому дворі.

Задній двір у стилі бохо — фото без коментарів

Всі фотографії відкриваються у великому розмірі — клікніть на фото!

Натхнення! 

ЗЕЛЕНА САДИБА.