Вхідна частина коридору — як зробити затишною і зручною?

Вхідна частина коридору, або передпокій — перше, що бачать ваші гості, коли заходять до вашого дому чи квартири. А дехто взагалі знайомиться тільки з цією зоною вашої оселі. Проте, як правило, саме їй ми приділяємо найменше уваги при ремонті та створенні інтер’єру. Зазвичай, передпокій — це та ділянка, яка робиться в останню чергу і на яку вже не вистачає ні сил, ні грошей. При цьому атмосфера вхідної зони коридору не менш важлива ніж в інших кімнатах. На оформлення цього приміщення зовсім не обов’язково витрачати багато фінансів, безліч цікавих рішень можна знайти серед бюджетних варіантів. Сьогодні ми зібрали 30 фото-ідей, як зробити вхідну зону коридору затишною та зручною.

Вхідна частина коридору — як зробити затишною і зручною?

Вхідна частина коридору — як зробити затишною і зручною?

Як зробити вхідну зону коридору затишною і зручною?

  • Колір. Зазвичай для передпокою обирають спокійні та нейтральні кольори. Проте це зовсім не обов‘язково! Якщо вам давно хотілось перефарбувати щось у яскравий або нестандартний колір — можна обрати його для вхідної зони коридору. Якщо це для вас занадто сміливо, поекспериментуйте із меншими предметами, наприклад, оберіть яскраво-рожевий пуфик,  барвистий килим, тощо. Це кімната, де ви не будете спати або працювати, тому можна трошки і побешкетувати.
  • Зручність. Затишним передпокій робить не тільки зовнішній вигляд, а і зручність перебування у ньому. Має бути місце для сидіння (щоб було зручно взутися), дзеркало, мінімальне місце для зберігання щоденних речей та взуття. При цьому — саме декількох комплектів, щоб не захаращувати простір, а шафу для інших речей краще розмістити трохи далі в коридорі.
  • Організація. На зовнішній вигляд вхідної частини оселі дуже впливає порядок. Якщо у речей не буде свого місця, вони будуть усюди, а коли знадобляться, ви не зможете їх знайти. Продумайте місця для зберігання таких дрібниць. Наприклад, кошики або стильні короби. Додайте гачки для ключів, можна додати окремі низькі гачки для дитячих речей, щоб дитина сама могла повісити свій одяг, чашу для постійно потрібних дрібничок, підставку для парасолі тощо.
  • Декор. Передпокою також потрібен декор, адже саме він створює потрібний настрій. Додайте картини, декоративні подушки, інші милі дрібнички. Для мотивації можна використати відповідні слова або фрази, які будуть налаштовувати вас на позитивний лад зранку або, навпаки, вітати після важкого дня.
  • Зелень. Дуже ефектно виглядають рослини у вхідній частині коридору — кімнатні та свіжозрізані. Звісно, кімнатні рослини потрібно обирати ті, яким підійдуть такі неідеальні умови.

Всі фотографії відкриваються у великому розмірі — клікніть на фото!

Затишний передпокій — фото без коментарів

Дивіться також фото-ідеї нашої статті Поєднання сірого та жовтого кольорів в інтер’єрі — 30 ідей з фото.

Натхнення! 

ЗЕЛЕНА САДИБА.