Весняний сад — 70 фото для натхнення

Весна — гаряча пора для садівників, городників, дачників. А ще — це візуальне задоволення та свіжий ковток повітря у прямому сенсі. Краса весняного саду делікатна та витончена. Погодьтесь, проводити час у весняному квітучому садку (навіть після важкого «трудового» дня на грядках) особливо приємно. Тому наша сьогоднішня фотопідбірка про красу весняного саду — для вашого натхнення та візуального задоволення.

vesnyanij-sad-01-1024x680-2515028

Весняний сад — 70 фото для натхнення

Декор весняного саду підручними засобами

Квіти та перша зелень — головний декор весняного саду, проте якщо ви хочете зробити весняний сад ще гарнішим та затишнішим, можна додати декор.

Ось декілька ідей декору для весняного саду:

  • Задекоруйте старі горщики для квітів. Наприклад, за допомогою мотузки.
  • Додайте кольори. Яскравий паркан, різнокольорові контейнери для квітів, садові скульптури, оригінальні шпаківні та інше.
  • Додайте світло. Це можуть бути готові світильники, або ж такі, які можна зробити самостійно, наприклад, із скляних пляшок.
  • Пофарбуйте садові меблі у цікаві кольори.
  • Обладнайте зону відпочинку. Наприклад, з дерев`яних піддонів. Такий куточок можна доповнити також шезлонгами, парасолькою, гамаком, гойдалкою.
  • Додайте де-не-де весняні символи: пташок, комах, гілочок, весняних квітів, тощо, у вигляді саморобного декору та малюнків.

Весняний сад — фото без коментарів

Всі фотографії відкриваються у великому розмірі — клікніть на фото!

Натхнення! 

ЗЕЛЕНА САДИБА.