Весняний ґанок — 50 ідей з фото

Ґанок — безперечно велика перевага приватного будинку, особливо це можна відчути саме навесні, коли після холодних днів настає час все тепліших та тепліших. У цей період влаштовувати пікніки на траві ще прохолодно, а ось пообідати на свіжому повітрі та провести час із книжкою на ґанку вже можна. З таким «скарбом» можна обійтися без модних кав`ярень та ресторанів, адже навіть прості страви на свіжому повітрі стають кулінарними шедеврами. У сьогоднішньому матеріалі ми зібрали 50 ідей весняного ґанку для вашого натхнення.

Весняний ґанок — 50 ідей з фото

Весняний ґанок — 50 ідей з фото

Декілька ідей для створення затишного ґанку навесні

1. Квіти

Найперше, що зможе перетворити будь-який ґанок на весняний — це квіти у різноманітних форматах. І чим більше, тим краще. Можна навіть додати свіжі зрізані квіти у вазі, якщо ви їх любите. Саме на веранді вони виглядають дуже затишно.

2. Комфорт

Для створення затишного місця важливо підібрати зручні меблі, щоб на них хотілося проводити якомога більше часу. Табуретка не підійде. Гарна новина в тому, що не обов`язково купувати дорогі меблі, підійдуть і вінтажні: стара потерта лавка, стіл, якому не один десяток років, та подібні. Можна їх «оновити» та задекорувати за смаком, проте часто і у первинному виді вони можуть виглядати досить естетично.

3. Текстиль

Без текстилю — не вийде ніякого затишку. Декоративні подушки, пледи, ковдри. Останні особливо важливі навесні, адже в них можна загорнутися ввечері, хоча і вдень погода може змінюватися. Весняний настрій допоможуть додати свіжі кольори: блакитний, рожевий, зелений та подібні, і такі ж принти: квіти, птахи, комахи та інші природні мотиви. На деяких ґанках доречно виглядають імпровізовані штори або тюль, за допомогою яких можна закритися від зайвих очей, якщо виникає така необхідність.

Ідеальний вибір для ґанку — гамак.

4. Цікавинки

Не забувайте про непрактичні речі, які існують суто для декору та для вашого настрою. Це може бути декоративна люстра, клітка «для птахів» (у неї можна посадити сукуленти або поставити горщик із виткою рослиною), яскраві гумові чоботи, вінтажна статуетка, глечик та будь-що, що дарує вам естетичне задоволення.

5. Світло

Для затишних вечорів варто зробити на ґанку ілюмінацію із садових ліхтарів або гірлянд.

Весняний ґанок — фото без коментарів

Натхнення! 

ЗЕЛЕНА САДИБА.