Садові меблі для романтичного саду — 40 фото

Садові меблі мають надзвичайно велике значення для дизайну саду і його настрою. Вони допомагають створити атмосферу затишку і релаксу, підкреслюють красу оточуючих рослин або грають сольну партію на садовому «полотні». Класичні чи незвичайні садові меблі створені спеціально для того, щоб прикрашати сад і робити ваше перебування в ньому максимально комфортним. В цій статті пропонуємо фотопідбірку садових меблів, які дуже вдало впишуться в романтичні сади. Ваш сад не дуже романтичний? З такими садовими меблями ви зможете зробити будь-який куточок саду чи подвір’я просто неймовірно легким і романтичним!

Садові меблі для романтичного саду — 40 фото

Садові меблі для романтичного саду — 40 фото

Які бувають садові меблі?

Матеріал

Садові меблі можуть бути дуже різноманітними. І не обов’язково їх купувати, деякі цілком можна зробити своїми руками. Але якщо говорити про садові меблі для романтичного саду, то тут-таки, мабуть, на свої сили розраховувати марно. Ну, звичайно, якщо ви не професійний коваль чи тесля.

Мелі для романтичного саду, як на мене, мають бути легкими і ніжними на вигляд, з мереживним оздобленням і ніжними візерунками. І така витонченість має поєднуватися з міцністю і витривалістю — такі меблі не повинні боятися ні вітру, ні дощу, ні снігу… То ж, скоріше за все, вони з металу. Хоча сучасні пластикові варіанти садових стільців, столів і лав можуть дуже приємно здивувати. А якщо поєднати їх з правильними аксесуарами, то вони нічим не програватимуть своїм дорожчим металевим альтернативам.

Дерев’яні меблі в саду — це завжди стильно, модно і романтично. Не всі садові меблі з дерева стануть родзинкою романтичного саду, але більшість з них такий його настрій не зіпсує.

Набирають популярності сьогодні в Україні садові меблі з натурального і штучного ротангу. Вони дуже вдало підкреслять романтичний настрій саду, довго послужать і не принесуть клопоту в догляді. Але цей варіант не з дешевих, навіть якщо йдеться про штучний ротанг.

Садові меблі можуть бути сплетені з лози. Це дуже красиво і романтично! Але, на жаль, недовговічно. Самий довговічний варіант — садові меблі з каменю. Але це не наш варіант — ну яка в них романтика?

Мелі для романтичного саду, як на мене, мають бути легкими і ніжними на вигляд, з мереживним оздобленням і ніжними візерунками

Мелі для романтичного саду, як на мене, мають бути легкими і ніжними на вигляд, з мереживним оздобленням і ніжними візерунками

Конструкції

А що ж можна віднести до садових меблів, тим більше – до романтичних? Та будь-які меблі! Колись в селі у бабусі я спала тиждень на старому продавленому дивані, який доживав своє останнє літо в садку під вишнею. Це було так романтично! 🙂 Для романтики головне — аксесуари. А меблі в саду можуть служити будь-які. Хоча, звичайно, є садова класика:

  • столи;
  • стільці;
  • качелі;
  • шезлонги;
  • гамаки (якісний недорогий гамак тут);
  • дивани;
  • крісла;
  • крісла-гойдалки (як вам таке?) ;
  • лави;
  • кушетки.

Що оберете ви? Ось вам багато фото романтичних садових меблів для натхнення!

Садові меблі — фото без коментарів

Натхнення!

ЗЕЛЕНА САДИБА.

Tagged , , . Bookmark the permalink.