Валентинка своїми руками — 15 цікавих ідей, які легко відтворити

Валентинка своїми руками — це маленька листівка, яку часто роблять у формі серця. Її заведено дарувати коханим на День Святого Валентина. Хтось святкує, хтось ні, але маркетологи вже давно зробили свою справу — обійти цей день без уваги складно. Звісно, жест уваги коханій людині можна зробити в будь-який день, а не один раз на рік. Але отримати милу валентинку, ще й зроблену самостійно — це приємно будь-коли, погодьтесь.

Матеріали, які потрібні дл виготовлення валентинки

Валентинка своїми руками — 15 цікавих ідей, які легко відтворити

Пам’ятаю, як і сама колись сподівалась, що шкільна «пошта» доставить мініатюрну листівку і мені у цей день. Зараз, до речі, валентинку дарують не тільки як знак романтичного кохання, а і як комплімент, що, на мій погляд, дуже мило. Нещодавно я почула від однієї з блогерок, що в американській школі, де навчаються її діти, є традиція — якщо ти вирішуєш подарувати валентинку, то даруєш їх усьому класу, щоб жодна дитина не відчула себе самотньою. І діти роблять своїми руками валентинки цілими наборами, змагаючись в оригінальності. Мені здається, досить цікаве рішення. Якщо ви або ваша дитина хочете зробити комусь цей милий жест, ми зібрали 15 цікавих ідей саморобних валентинок для вашого натхнення.

Валентинку можна зробити із простих матеріалів, головне, що потрібно, це креативність та акуратність. Якщо ви займаєтесь якимось видом рукоділля, скоріше за все це вміння можна застосувати й при створенні листівки.

1. Валентинка-аплікація

Класний варіант — зробити валентинку своїми руками з милим малюнком, але малювати вміють не всі. Можна це виконати у мінімалістичному стилі, використати трафарети та штампи, надрукувати потрібне зображення або написи, а можна зробити малюнок за допомогою аплікації, як колись у дитинстві. Для цього вам знадобиться кольоровий картон, з якого можна вирізати усі потрібні елементи, та додатковий декор.

Валентинка своїми руками

Валентинка з аплікацією

2. Повітряна кулька

Класна ідея, яка не потребує багато вмінь — приклеїти декоративним скотчем повітряну кульку у формі серця та написати побажання. Після отримання такої валентинки людина зможе надути кульку та повісити вдома як святковий декор.

Валентинка своїми руками

Валентинка з повітряною кулькою

3. 3д-листівка як валентинка своїми руками

Особливо ефектно виглядають валентинки-листівки з ефектом 3Д, як, наприклад, ці милі тваринки із великими серцями.

Валентинка - 3д-листівка

3д-листівка

До речі, незабаром головне весняне свято! Вашій увазі Великодній декор у природному стилі — 30 ідей з фото.

4. Чупа-чупс

Не просто листівка у вигляді серця, а ще й солодкий подарунок на День Святого Валентина — цукерка на паличці.

Листівка з Чупа-чупсом

Листівка з Чупа-чупсом

5. Окуляри

Ще один варіант із міні-подарунком — окуляри у вигляді сердечок. Підпис можна зробити тематичний, наприклад “Не можу відвести від тебе очей”. Звичайно, найбільше така валентинка своїми руками сподобається дітям.

Валентинка з окулярами

Валентинка з окулярами

6. Закладка в книжку як валентинка

Для любителів читати на День Валентина зробіть тематичну закладку для книжок, яка може виконати і роль валентинки. Це може бути повноцінна задекорована закладка або така, як на фото — кутова. З такою валентинкою ваша кохана людина буде мати приємне нагадування про ваші почуття кожен раз, відкриваючи книгу.

Валентинка - закладка в книжку в вигляді серця

Валентинка-закладка

7. Ґудзики

За допомогою ґудзиків можна створити милу валентинку своїми руками навіть без навичок шиття.

Валентинка із ґудзиками

Листівка із ґудзиками

8. Вишивка

А ось якщо вмієте вишивати — це дозволить створити оригінальну валентинку, якої точно більше ні в кого не буде. Її можна наклеїти на звичайну листівку, а можна відтворити на маленькому п’яльці, яке можна буде десь повісити як декор.

Вишивана валентинка

Листівка з вишивкою

Дивіться також ідеї нашої статті щодо створення святкового настрою в інтер’єрі на День Закоханих.

9. Дерево

Валентинку, яка збережеться надовго, можна зробити на основі дерева. Її можна буде поставити як маленьку картину. Класна ідея — вирізати напис, подібний до тих, які роблять багато закоханих на деревах, це і пам’ять, і дерева будуть в безпеці.

Валентинка своїми руками з дерева

Дерев’яна листівка-валентинка

10. Оригамі

За допомогою оригамі можна зробити безліч фігурок, в тому числі серце, яке стане валентинкою, якщо додати всередині слова кохання. До речі, фігурки оригамі можна приклеїти на звичайну листівку, щоб зробити ефект об’єму.

Валентинка-орігамі у вигляді серця

Валентинка-орігамі

11. Нитки

Різноманітні фігури для оздоблення валентинок своїми руками можна зробити за допомогою ниток, якщо переплести їх через спеціальні отвори.

Валентинка декорована нитками

Валентинка з ниток

Натуральне мило своїми руками — це, звичайно, не валентинка, але як це сподобається тому, для кого ви його зробите! Переходьте за посиланням і творіть своє — найароматніше і найніжніше мило.

12. Стріла

Валентинка-подарунок — олівець, який прикріплений до картонної основи у вигляді стріли.

Валентинка у вигляді стріли

Валентинка-подарунок з олівцем

13. Жувальна гумка

Додайте смаку своїй валентинці за допомогою жувальної гумки або жувальних цукерок. Краще обирати саме смачні фруктові варіанти.

Валентинка своїми руками із жувальною гумкою

Валентинка із жувальною гумкою

14. Їстівна валентинка

Якщо ви любите готувати, спробуйте зробити своїми руками  їстівну валентинку. Це можуть бути пряники, печиво, цукерки… Таку листівку точно оцінять!

Валентинка-печиво

Валентинка, яку можна з’їсти

15. М’яка валентинка

Класний варіант — м’яка маленька валентинка. Як подушечка! Її можна зробити своїми руками із тканини з наповнювачем, а у кишеньку додати побажання. Така валентинка може стати потім новорічною прикрасою або брелоком.

М'яка валентинка у вигляді серця

М’яка валентинка

Дорогі читачі! Чому краще зробити валентинку самостійно? Тому що це в першу чергу прояв уваги. Звісно, у магазині є дуже гарні варіанти, але коли ти розумієш, що людина «заморочилась»: придумала концепцію, зібрала сама матеріали, витратила час та постаралась, щоб валентинка тобі сподобалась, це зовсім інший ефект!

Натхнення!

ЗЕЛЕНА САДИБА.