Підсвічник своїми руками — це просто!

Зробити підсвічник своїми руками може кожен. Це елементарно. Ставите звичайну плоску круглу свічку в бокал, і простенький свічник готовий! При цьому поставити її можна як безпосередньо всередину місткості, так і на підставку бокала, якщо його перевернути. Але це, звичайно, будуть дуже прості підсвічники, хоча свою безпосередню функцію — безпеку відкритого вогню свічі — вони виконуватимуть. А як же декор, естетика, настрій?! А ось якщо маєте час і натхнення, то можна зробити такий свічник, який не соромно буде навіть комусь подарувати. Наприклад, на новорічні свята, тим більше, що вони вже на носі.

Підсвічник своїми руками, фото

Підсвічники своїми руками

З чого зробити підсвічник своїми руками?

Підсвічник своїми руками найпростіше зробити з:

  • вже згаданого бокала, фужерів, склянок (підійде будь-який скляний посуд);
  • скляної банки;
  • дерева;
  • шишок;
  • жерстяної банки з під консерви тощо.

Використати можна практично все, що є під рукою. Відштовхуватися потрібно, в першу чергу, від форми й розміру свічок, а вже потім подумати над тематикою оздоблення.

Новорічні підсвічники своїми руками — це яскраві кольори, блискітки, намальовані ялинки, олені, сніжинки. Один з варіантів — можна просто пофарбувати банку в якийсь колір, залишивши непофарбованими тематичні візерунки. Коли свіча буде горіти в банці, через цей «отвір» буде видно її яскраве полум’я, а сама банка під фарбою набуде приглушеного таємничого сяйва. Ну дуже по-новорічному!

Підсвічник з дерева можна використовувати не тільки на новорічні свята, а й повсякчас, коли є в цьому потреба чи хочеться створити романтичний настрій. Брусок дерева можна використовувати просто як підставку для свічі, якщо вона велика. Дуже гарно дивляться вузькі свічі в невеличкій колоді чи продовгуватому бруску, в якому попередньо треба зробити отвори відповідного розміру для свічок.

Як декор для свічників можна також використовувати все що завгодно. Це питання виключно смаку і фантазії. А обрати новорічні чи інші підсвічники, які можна легко зробити своїми руками, допоможуть фото з нашої фотогалереї підсвічників.

Дивіться і надихайтеся!

Читайте також наші статті:

Підсвічники своїми руками — фото без коментарів

Всі фото відкриваються у великому розмірі, якщо на них клікнути!

Натхнення!

ЗЕЛЕНА САДИБА.