10 найдобріших порід собак у світі

У світі існує безліч порід собак, що відрізняються неповторними рисами характеру та особливостями поведінки. Звичайно, не існує єдиної «найдобрішої» породи. Кожна має свою унікальну особистість і темперамент. Однак є породи, особливо відомі своїм доброзичливим і ласкавим характером. Якщо ви шукаєте домашнього улюбленця, що стане вірним і відданим другом, то найдобріші породи собак, які ми розглянемо в цій публікації, можуть бути ідеальним вибором для вас.

Кіт спить в ніжних обіймах собаки

Найдобріші породи собак у світі

1. Лабрадор-ретривер

Лабрадори — справжні «сонечка», попри те, що це досить великі собаки міцної статури. Вони відомі своєю приязністю, енергією та легкою піддатливістю навчанню. Лабрадорів часто рекомендують як «сімейну собаку» через їх доброзичливу натуру.

Лабрадор-ретривер

Лабрадор-ретривер

2. Золотистий ретривер

Золотисті ретривери – теж величенькі, але надзвичайно ласкаві та вірні собаки. Вони мають м’який характер і відмінно ладнають з дітьми та дорослими. Ця порода також служить чудовими собаками-помічниками для інвалідів.

Золотистий ретривер

Золотистий ретривер

3. Бішон фрізе

Бішон фрізе —  маленькі пухнасті собачки, відомі своєю жвавістю та доброзичливістю. Вони легко входять у контакт з іншими тваринами та людьми, що робить їх відмінними сімейними собаками.

Найдобріша маленька порода собак бішон фрізе

Бішон фрізе

4. Кокер-спанієль

Найдобріші породи собак – це і про кокер-спанієлів. Вони грайливі та життєрадісні, обожнюють увагу своїх господарів. Представники цієї породи дуже лояльні та, як правило, добре ладнають з дітьми та іншими тваринами в домі, навіть котами.

Кокер-спанієль

Кокер-спанієль

5. Бульдог

Так, бульдоги виглядають суворими й жорсткими собаками, але їх господарі знають, яке велике серце у їхніх домашніх улюбленців. Вони мають дуже доброзичливий характер. А ще це надзвичайно вірні компаньйони людини, які чудово адаптуються до життя не тільки в будинку, а й у квартирі.

Бульдог

Бульдог

6. Ши-тцу

Маленькі найдобріші породи собак – це і ши-тцу. Вони відомі своєю природною ласкою та готовністю бути в центрі уваги. Але при цьому це і дуже вперта порода собак. Маючи велике добре серце, ці собачки не дуже люблять виконувати команди. І до них треба знайти підхід.

Ши-тцу

Ши-тцу

7. Кавказька вівчарка

Кавказькі вівчарки — великі, міцні собаки, які природно відзначаються вірністю своїй родині та добротою до всіх її членів. Вони можуть бути відмінними сімейними собаками. Але у випадку з цією породою треба враховувати і їх природну недовіру до чужинців. Кавказька вівчарка може бути ідеальним партнером людини тільки при правильній соціалізації.

Кавказька вівчарка

Кавказька вівчарка

8. Бігль

Енергійна, весела собака бігль завжди готова до гри та розваг. Ця порода має відмінний характер і чудово почуває себе в сім’ях з дітьми.

Читайте також нашу статтю Породи котів, які найкраще підійдуть для сімей з дітьми.

Бігль

Бігль

9. Коргі

Коргі — маленькі собаки з великими виразними вушками, що відзначаються своєю дружелюбністю та життєрадісністю. Вони завжди в гарному настрої й стають частиною будь-якої сім’ї.

Коргі - найдобріша порода собак

Коргі

10. Ірландський сетер

Ірландські сетери — елегантні собаки з прекрасним характером. Вони відзначаються своєю вірністю та легкістю в навчанні. Їх заслужено вважають однією з найдобріших порід собак.

Ірландський сетер

Ірландський сетер

Дорогі читачі! Варто пам’ятати, що доброзичливість собаки залежать не лише від породи, але й від соціалізації та уваги, яку вона отримує від своїх господарів. Незалежно від породи, кожна собака заслуговує на любов і піклування, і зазвичай віддячує своєю вірністю та добротою.

Натхнення!

ЗЕЛЕНА САДИБА.