Квартира з кімнатами в різних кольорах

Якщо ви думаєте, що кольори кімнат в скандинавських оселях – це, обов’язково, білий, світло-сірий, бежевий, одним словом, нейтральні, то помиляєтеся. Є скандинавські інтер’єри, в яких набагато більше кольору. Це квартири, де кожна кімната має яскраві стіни, до того ж колір яких не повторюється в інших кімнатах. В цьому матеріалі запрошуємо читачів на екскурсію якраз до такої квартири в Стокгольмі. Тут багато кольору і візерунків, в інтер’єрі відчувається гармонійне поєднання різних стилів, але його простота і зручність, не зважаючи на барвистість, це, однозначно, скандинавський підхід.

Кольори кімнат

Різні кольори кімнат в одній квартирі

Жовта вітальня

Насичені кольори кімнат, як правило, додають оселі характеру, але не завжди це доречно. Так, наприклад, темні чи занадто яскраві кольори стін у спальні, можуть негативно позначитися на відпочинку в цьому приміщенні. Та у випадку з вітальнею, стіни насичених теплих кольорів, зроблять її більш затишною, теплою (це я не про температуру) і світлою.

Колір вітальні цієї квартири гірчично-жовтий, і, здається, в цій вітальні сонячно завжди, навіть у похмуру погоду. Сучасні, вінтажні та антикварні меблі гармонійно поєднуються на фоні яскравих стін. Ну і, звичайно, деталі, які роблять цю кімнату не тільки затишною, а й оригінальною.

Жовтий колір стін у вітальні

Жовта вітальня

Картини — обов’язкові деталі в скандинавських оселях

Вінтажна лампа — для акцентів

Яскраві подушки на дивані додають кімнаті настрою

Ботанічна колекція постерів

Дзеркало як деталь інтер’єру

Зелена кухня

Зелені кольори кімнат в останні роки набули особливої популярності, при цьому – у різних стилях, від еклектики до лофту і скандинавського. І хоч останній найчастіше демонструє зелений колір в інтер’єрі у вигляді численних кімнатних рослин, колір стін також у цьому випадку може бути зеленим. Як, наприклад, на кухні цієї квартири. Білий кахель і темно-сірі меблі ідеально поєднуються на фоні основного світло-зеленого кольору кімнати.

Сірі меблі, білий кахель і зелені стіни ідеально поєднуються

Обідня зона в кухні

Читайте також про дофаміновий декор у матеріалі за посиланням.

Спальня зі шпалерами в рослинний принт

Спальня тут невелика за розмірами, але, здається, вміщає все необхідне, в тому числі і немаленьке ліжко. Зверніть увагу, шафа в кімнаті, кольори якої, на перший погляд, мало поєднуються, поклеєна тими ж барвистими шпалерами, що і стіни. Такий підхід дозволяє візуально дещо збільшити невелику площу приміщення.

В спальні поєднуються, на перший погляд, не поєднувані принти

Шафа поклеєна такими ж шпалерами, як і стіни

Картини — не тільки на стінах, а й на туалетному столику

Кабінет в барвистому коридорі

Скандинавський інтер’єр – це не тільки про кольори кімнат, а й про функціональність і практичність. Мабуть, навіть в першу чергу — про практичність. Кожен квадратний метр в скандинавських оселях використовується на всі 100%, а іноді й більше.

В цій квартирі господарі організували невеликий кабінет прямо в… коридорі! А чого ні, якщо площа коридору дозволяє, а в кімнатах для домашнього офісу не знайшлося місця? При цьому стіни кабінету-коридору настільки рябенькі, що робоче місце просто губиться на їх фоні.

Кабінет в коридорі

Читайте також нашу статтю Білі стіни в інтер’єрі — переваги і недоліки, приклади.

За матеріалами www.thenordroom.com.

Натхнення!

ЗЕЛЕНА САДИБА.