Маленькі коридори — 30 ідей з фото

Перше, що бачать гості, що прийшли в квартиру чи будинок — це передпокій та коридор, дизайн яких і справляє головне враження про всю оселю. Якщо в будинку можна при будівництві спроєктувати передпокій потрібної площі, то у квартирах вони часто доволі компактні або навіть крихітні. Кожен власник житла намагається облаштувати цю частину приміщення якомога ретельніше та гармонійніше. Основна мета — візуально розширити простір, при цьому зберегти функціональність та створити затишок. Сьогодні ми зібрали рекомендації та 30 ідей з фото дизайну маленьких коридорів для вашого натхнення.

Дизайн коридору, фото

Маленькі коридори — 30 ідей з фото

Як розширити простір у маленькому коридорі?

Прибираємо безлад

По-перше, важливо прибрати безлад. Приховування всіх речей миттєво допоможе зробити маленький передпокій більшим, просто тому, що ваш погляд не буде на них відволікатись. Якщо для сховища (консолі або шафи) обрати такий саме колір, як у стіни, це зробить невеликий простір візуально більшим, адже не буде ділити поверхню.

У дуже маленькому просторі, можливо, краще взагалі відмовитись від функції зберігання, а залишити лише мінімум повсякденних речей.

Дзеркало

Додавання дзеркала — це простий спосіб зробити дизайн коридору більш просторим. Оскільки воно відбиває світло, дзеркало може зробити тісний або темний простір більшим та відкритим. Повісьте одне в кінці короткого передпокою або уздовж одного боку вузького, щоб візуально розширити простір. Дзеркало ефективніше працює в білому передпокої або будь-якому іншому світлому кольорі, оскільки пігмент більше відбиває світло.

Освітлення

Гарне освітлення є ключем до того, щоб невеликий коридор був повноцінним простором. Обставте невеликий передпокій стильними світильниками, які забезпечать потрібний рівень яскравості. Оскільки площа підлоги обмежена, вибирайте настінні бра або стельові світильники замість підлогових або настільних ламп.

Центр уваги

Дизайн коридорів – саме той варіант, коли варто ризикнути, вибравши сміливий вибір декору. Оскільки площа невелика і не використовується як житловий простір, яскраві шпалери з візерунком або яскравий колір фарби тут будуть доречними. Для менш радикальних рішень постеліть барвистий килим або повісьте витвір мистецтва, щоб перетворити невеликий передпокій у стильне місце.

«Підніміть» предмети

Можливість бачити більше підлоги автоматично зробить будь-яку кімнату просторішою, особливо невелику зону коридору. Це можуть бути підвісні шафи, полиці або меблі на високих тонких ніжках.

Читайте також нашу статтю Як правильно поєднувати кольори в інтер’єрі — 30 кольорових схем.

Компактні меблі

Якщо ідея втиснути меблі в маленький коридор, дизайн якого повинен бути легким і вишуканим, викликає у вас сумніви, спробуйте вузький консольний столик. Він забезпечує додаткове сховище та місце для зберігання повсякденних речей, таких як ключі та гаманці. Для акценту можна поставити вазу, щоб не було занадто тісно.

Функціональність

Якщо ваш передпокій — це лише вузенький коридор, скористайтеся кількома дизайнерськими прийомами, щоб максимально збільшити простір. Для ідеальної організації речей поставте невелику консоль або стіл, а ряд гачків вище може тримати капелюхи, жакети та шарфи. Обов’язково закріпіть гачки достатньо високо, щоб підвішені предмети не тягнулися по стільниці.

Фокус нагору

Притягніть погляд догори візерунком або навіть барвисто розмальованою стелею. Виберіть шпалери з вертикальним візерунком, якщо хочете, щоб ваші стелі здавались вище. Фарбування стелі передпокою у сміливий колір також допомагає миттєво привернути увагу вгору.

Читайте також нашу статтю Кольорова стеля в інтер`єрі — 30 ідей з фото.

Маленький коридор — дизайн на фото без коментарів

Натхнення!

ЗЕЛЕНА САДИБА.