Дизайн вітальні у світлих тонах — 30 ідей з фото

Напевно, найчастіше сучасний дизайн вітальні використовує як фон бежевий та близькі йому кольори. Це зрозуміло — вони здаються дуже безпечним варіантом, часто зустрічаються в асортименті магазинів, їх легко поєднувати й не потрібно придумувати складних схем. Та й виглядають такі світлі кімнати затишно. Водночас існує думка, що бежеві інтер’єри безликі, проте справа тут зовсім не в кольорі! Якщо вам подобаються світлі відтінки, але ви боїтесь, що кімната вийде нудною, повірте, ефектний дизайн вітальні можна зробити і у відтінках беж. Для цього потрібно знати деякі секрети. Сьогодні ми зібрали 30 ідей з фото кімнат у світлих тонах для вашого натхнення.

Вітальня у світлих тонах, фото

Дизайн вітальні у світлих тонах — 30 ідей з фото

Як зробити вітальню у світлих відтінках цікавою?

Натуральні матеріали світлих тонів

Натуральні бежеві відтінки, створені природою, привнесуть у вітальню чудові візерунки. Світлі стіни гармонійно поєднуються зі світлими відтінками дерева, шкіри та каменю, підкреслюючи їх зернистість, переливи та прожилки відповідно.

Текстури та багатошаровість

Обирайте різні текстури, не зупиняйтесь на одній. Заспокійливі тони дозволять оку розслабитися та звернути увагу на деталі. Балансуйте різні елементи, такі як тканина, камінь, кераміка тощо. Також можна собі дозволити багатошаровість, адже у цьому випадку поєднання різних предметів не буде складним. Це може бути різноманітний декор на стінах, багато декоративних подушок і пледів тощо.

Читайте також нашу статтю Декоративні подушки своїми руками — 30 ідей з фото.

Акценти

Вливання темних акцентів до бежевої вітальні не тільки додає динаміки, але й робить простір світлішим завдяки контрасту. Часто чую подив від знайомих на мої пропозиції додати щось темне у світлу кімнату. Декілька смужок на подушці, ніжки стола або, наприклад, настільна лампа із чорними елементами — ці деталі залишать дизайн вітальні у світлих тонах, проте зроблять його значно цікавішим та сучаснішим. Також можна додавати трошки яскравіші предмети у невеликій кількості — наприклад, повісити картину у більш активних кольорах.

Нейтральні кольори

У продовження до акцентів — не залишайте простір одного кольору, додавайте нейтральні кольори: білий, сірий або чорний.

Блиск

Додати цікавих відблисків вам допоможуть відповідні матеріали: скло, дзеркало, золото тощо. Такі матеріали залишать спокійний ефект інтер’єру, при цьому кімната буде значно цікавішою.

Візерунки та форми

Працюючи із бежевим та іншими спокійними відтінками, можна бути сміливіше із вибором та поєднанням візерунків та форм. Наприклад, поєднання геометричних та анімалістичних візерунків, ексцентричне крісло, оригінальна ваза та подібне.

Зелень

Життя бежевій вітальні можна додати за допомогою кімнатних рослин. З світлими стінами поєднуються рослини всіх кольорів, як із чистим полотном. Змішуйте м’яку зелень, сріблясто-зелений і темні відтінки кімнатних рослин, щоб створити дивовижний інтер’єр.

Читайте також нашу статтю Кімнатні рослини в інтер’єрі — 20+ оригінальних ідей розміщення.

Дизайн вітальні у світлих тонах — фото без коментарів

Натхнення!

ЗЕЛЕНА САДИБА.