Декоративні подушки своїми руками — 30 ідей з фото

Декоративні подушки — один з найпростіших способів прикрасити кімнату або ж змінити її настрій без зайвих витрат. Вони актуальні не тільки для вітальні, а й для кухні, балкону, коридору, спальної кімнати тощо. Усюди, де є диванчик будь-якого розміру, крісло, лавка або ж ліжко. Зараз у продажі можна знайти багато варіантів декоративних подушок або чохлів, проте справді цікаві подушки попадаються не так часто або ж коштують недешево. Для створення акценту в інтер’єрі знадобиться не одна, не дві і навіть не три подушки. Погодьтесь, це не той елемент інтер’єру, на який хочеться витрачати багато грошей. При цьому зробити цікаву наволочку або задекорувати просту готову подушку зовсім нескладно. Сьогодні ми зібрали для вас 30 фото-ідей декоративних подушок для вашого натхнення.

Декоративні подушки своїми руками — 30 ідей з фото

Декоративні подушки своїми руками — 30 ідей з фото

Декоративні подушки — ідеї для декору

  • Мереживо, рюши та волани. Ці елементи допоможуть створити романтичний настрій в інтер’єрі. Можна обмежетись скромною рюшкою по краю чохла або ж додати воланів по всій подушці.
  • Печворк. Навіть якщо у вас немає швейної машинки, ви зможете створити ефектний чохол своїми руками у цій техниці.
  • Аплікація. Декор, який можна зробити з обрізків тканини. Навіть прості фігури можуть виглядати цікаво.
  • Китиці, бахрома та помпони. Напевно, мій улюблений вид декору інтер’єрного текстилю, адже вони роблять його максимально затишним. До речі, саме цей варіант допоможе вам зробити подушки у модному зараз бохо-стилі.
  • Вишивка та в’язання. Якщо ви маєте навіть якісь мінімальні навички рукоділля, ви можете згадати їх та створити унікальні подушки своїми руками. Це може бути вишивка, в’язання спицямі та гачком, макраме…
  • Фурнітура. Просту подушку можна доповнити цікавими стрічками, бісером, бусинами або ж ґудзиками.
  • Старі речі. Вже не потрібні вам речі можна використати для декору. Старі ковдри, шарфи, кофтинки, навіть сорочка, зможуть отримати друге життя та перетворитись в оригінальну подушку.
  • Фарба. Звичайний чохол можна пофарбувати текстильною фарбою. Зараз можна знайти багато майстер-класів з простими способами фарбування, наприклад градієнт або тай-дай.
  • Друк. З доступних вдома речей можна зробити прості трафарети та нанести їх на подушку, створивши таким чином цікавий принт своїми руками.

Цікаво виглядатимуть комбінації із різних варіантів декору, обирайте ті, які вам подобаються найбільше та розбавляйте простими подушками.

Читайте також наші статті Декор дзеркала своїми руками — 45 ідей з фото і Дизайн вітальні у світлих тонах — 30 ідей з фото.

Декоративні подушки — фото без коментарів

Натхнення! 

ЗЕЛЕНА САДИБА.