Дитяча кімната для дівчинки — 28 ідей з фото

Власна окрема кімната для маленької дівчинки — це більше, ніж просто приміщення. Це її власний світ, де вона може помріяти, погратися з подружками та побути на самоті. У кімнаті дівчинка буде проводити значну частину свого часу, тому до питання її оформлення потрібно підійти серйозно. Зазвичай, кімната дівчинки має романтичний та мрійливий вигляд, але не обов’язково. Важливо, щоб вона була безпечною, комфортною та відповідала індивідуальності своєї господині. Сьогодні ми підібрали 28 ідей оформлення дитячої кімнати дівчинки для вашого натхнення.

Дитяча кімната для дівчинки — 28 ідей з фото

Дитяча кімната для дівчинки — 28 ідей з фото

Ми вже писали про дитячу кімнату для хлопчика і основні рекомендації з оформлення  дівчачої кімнати не дуже відрізняються, тому запрошуємо почитати. Якщо коротко, це безпека, зонування, нейтральний фон та меблі, відсутність однієї теми в оформленні (різноманіття) та врахування характеру і смаків дитини.

Ідеї для оформлення дівчачої кімнати

  • При виборі кольору оформлення дитячої кімнати для дівчинки перший варіант, який спаде на думку, скоріш за все буде рожевий. Це не дивно, адже рожевий виглядає дуже ніжно та тендітно. Якщо вашій дівчинці він до вподоби, можна зупинитися на «класиці». Проте обирайте правильний рожевий (пастельний – для більших площин, яскравий – для акцентів, уникайте штучного лялькового відтінку) та розбавляйте його іншим кольором, щоб кімната не виглядала як будиночок для Барбі. Проте це не єдиний варіант кольорової гами для дівчачої кімнати, ще підійдуть ніжні зелені відтінки (м`ята або оливка), вибілений жовтий, ніжний карамельний, горіховий, абрикосовий, беж та багато інших. До речі, блакитний також може бути дуже дівчачим, якщо обрати правильний відтінок.
  • Оригінально у дівчачій кімнаті виглядатиме нічник у вигляді хмаринки, місяця або тваринки.
  • Класна ідея для дівчачої кімнати — підвісна гойдалка у романтичному стилі.
  • Стандартні кошики для зберігання у дівчачій кімнаті можна частково замінити на вишукані валізи (як у фільмах про шляхетних панянок), можна задекорувати старі самостійно.
  • У кімнаті дівчинці буде доречним дзеркало або навіть туалетний столик із дзеркалом (але при виборі та встановленні треба врахувати усі заходи безпеки).
  • Перетворити дитячу кімнату дівчинки у кімнату принцеси можна і без рожевого кольору, якщо додати над ліжком балдахін. Бажано, щоб ця конструкція була такою, яку можна зняти, прасувати та вішати коли хочеться.
  • Міні-палатка, шалаш або вігвам. Дівчатка часто полюбляють проводити час у «секретних» закутках. Ми у дитинстві, наприклад, любили гратися з подругами під балконом. Робили там своє затишне місце за допомогою ковдр та закривалися від зовнішнього світу. Зараз існує багато гарних альтернатив таких «халабуд», які можна поставити у кімнаті.
  • Головне, не намагайтесь реалізувати свої дитячі мрії у кімнаті доньки. Якщо ви мріяли усе життя про гарного коня на всю стіну, зробіть це у своїй власній кімнаті.

Дитяча кімната для дівчинки — фото без коментарів

Натхнення! 

ЗЕЛЕНА САДИБА.