Декор дачного будинку — 30 ідей з фото

На дачі дизайн будинку всередині, як правило, самих дачників цікавить в останню чергу. Це зрозуміло, адже на ділянці і так є, куди вкласти гроші. Одні декоративні рослини скільки коштують! В дачний будинок зазвичай просто звозиться все, що зайве у квартирі. Проте, якщо ви проводите на дачі багато часу, а, можливо, і живете весь теплий сезон, цей простір заслуговує на більше. Декор дачного інтер‘єру перетворить ваш будинок на дійсно затишне місце, де буде приємно проводити час у перервах між роботою на грядках. Бюджетні (а частіше — безплатні) речі за допомогою вашої креативності та майстерності можуть перетворитись у вишуканий декор. В цій статті ми зібрали 30 фото декору дачного будинку для вашого натхнення.

Дизайн будинку всередині, фото

Ідеї декору дачного будинку

Перероблений текстиль

Непотрібний одяг та інший текстиль, який займав роками місце у вашій шафі, дочекався! Якщо у вас є елементарні навички шиття (навіть руками, без машинки), ви зможете створити цікавий текстильний декор. Найпростіший та найефектніший приклад — декоративні наволочки. Ви можете поєднувати різні тканини, додавати на них декоративні елементи у вигляді рюш, бахроми, кишень, інших декоративних матеріалів.

З відрізків можна зв‘язати килимки, із клаптиків — покривала. Гарна новина — ви можете це робити без озирань (а чи точно гарно це буде виглядати?), повністю довіритись своєму смаку. Дизайн будинку всередині на дачі від того тільки виграє, а ви перевірите чи дійсно вам такі поєднання до душі.

Натуральні матеріали

Скористайтесь близькістю із природою та перенесіть її в інтер’єр дачного будинку. Це можуть бути гілки, корені, пеньки, шишки, листя, квіти тощо. Звісно, із креативними доробками. З гілок можна зробити декоративні «підвіски» на стіну, а засушене листя та квіти можна покласти між склом та додати рамку.

Штучні квіти

Якщо дача не місце вашого постійного проживання влітку, то кімнатних рослин та дорогих букетів там не поставиш. А ось штучні квіти, які я зазвичай не люблю бачити в інтер’єрах, тут будуть доречними. З ними можна також робити декоративні композиції, наприклад, декоративні віночки.

Польові квіти

Штучні квіти, звісно, варіант, проте вони не замінять живі букети. Ошатні букети зі своїх доглянутих садових квітів залиште для оселі (або залиште їх на кущах у садку, тут хто як полюбляє), а ось для дачі зберіть милі букетики з польових квітів та трав. Дизайн будь-якого будинку всередині заграє новими фарбами.

Полички із декором

Зазвичай на дачі можна побачити функціональні поверхні, тому декору там наче немає місця. Пропоную це виправити і виділити йому цілу полицю, а може й декілька. Полички можна зробити самостійно із різних дощок та підвісити за допомогою мотузки.

Рукоділля для початківців

Якщо ви або ваші близькі на шляху до опанування якогось рукоділля, для перших робіт знайдеться місце на дачі. Проста вишивка, серветки, кашпо, картини та багато інших напрямків. Майбутні шедеври точно прикрасять будь-яку оселю, а ось менш скромні екземпляри ідеально впишуться в простий дачний інтер’єр.

Вишукані предмети

Дачний інтер’єр дозволяє не тільки експерименти та сміливість, але й іронію. Скромний інтер’єр із простим декором буде цікаво поєднуватись із предметами, що наче з іншого всесвіту: кришталева люстра із «бурульками», ошатні абажури, канделябри, оксамитовий пуфик, золотиста клітка для птахів тощо. Звісно, купувати такі предмети задорого я не пропоную, проте якщо у вас на горищі, у родичів в гаражі або на барахолках за дуже бюджетну ціну знайдеться щось подібне будь-яких років випуску, зверніть увагу!

Читайте також наші статті:

Декор будинку всередині — фото без коментарів

Гарна новина в тому, що стан предметів та рівень виконання декору для дачного будинку не вимагає від вас ідеальності. Щось може бути потертим, нерівномірним, несиметричним та іншими невеликими недоліками. Це ж дача! Тому це класний варіант для тих, хто хоче самостійно створювати декор для оселі. Рука вже буде набита!

Натхнення!

ЗЕЛЕНА САДИБА.