Дачний будинок шведської сім’ї — бюджетний і затишний

У Швеції можна знайти багато садових ділянок з невеликими дерев’яними будиночками, де комфортно жити влітку, заховавшись від метушні міста. В цій публікації запрошуємо читачів на екскурсію однією з них. Цей дачний будинок ідеальний для проживання і відпочинку в теплу пору року невеликої родини. Про дачний затишний інтер’єр без значних фінансових витрат, про невеликий сад, який оточує шведський літній будиночок, піде мова в нашій статті.

Дачний будинок з дерева

Дачний будинок в Швеції — екскурсія домом і садом

Кухня-вітальня

Весь будинок зроблено з дерева, при цьому ніякого внутрішнього оздоблення стін практично немає. Дошки просто пофарбовані сірою фарбою в один шар, що дещо стримує «дерев’яний акцент» будинку та надає оселі вінтажного шарму (через фарбу видно дерев’яну структуру дощок, що створює ефект «благородної потертості»).

Кухня і вітальня в цьому дачному будинку – це одне приміщення. Внаслідок того, що стелі в цьому маленькому будиночку нема, простір розширено горищем у висоту, тому маленька фактична площа кухні-вітальні не здається такою вже й маленькою.

Кухонна зона — проста, але функціональна. Тут є все, що робить приготування їжі на дачі комфортним. Стільниця зроблена з масиву ясена, а кухонні шафи пофарбовані в теплий сірий відтінок. Маленьким сюрпризом на кухні є невеличкий погріб, який влітку використовується для охолоджування напоїв.

Форма кімнати вузька, але довга, що дозволяє розмістити, крім кухонної зони, зону їдальні з величеньким обіднім столом і відпочинку – диван можна розкласти, утворивши два спальних місця.

Читайте також про літній будинок для відпочинку в Данії у матеріалі за посиланням.

Спальня-горище

Окремої спальні цей дачний будинок не має. Її функції виконує двоспальне ліжко під самим дахом, куди веде проста дерев’яна драбина. Звичайно, це не спальня у звичному нам розумінні, але там, однозначно, можна зручно розміститися на ніч удвох і солодко виспатися.

Веранда

Цей дачний будинок з дерева гармонійно продовжує житловий простір верандою. Вона, на відміну від основного приміщення, має шпалери на стінах. Меблі з ротанга, невеличкий кавовий столик, вдало підібраний текстиль, книги… Що ще треба для відпочинку на дачі? Сад!

Дачний будинок і його сад

У сад можна потрапити через подвійні двері на веранді або через двері на кухні. Це чудовий простір із затишною новою терасою та обідньою зоною під деревами. Тут ростуть різноманітні рослини. Газон розбивають вузлуваті старі яблуні, півонії та красива темно-червона спірея.

Сад відгороджений від сусідів, серед іншого, малиною, аґрусом і смородиною, диким виноградом і спіреєю. Він дуже компактний, але, погляньте, як тут красиво і затишно!

Читайте також наші статті про маленькі будиночки в саду та про перевернутий будинок.

Переглянувши фото цього дачного будинку я особисто ще раз переконалася в тому, що літній будинок на дачі можна зробити дуже комфортним при мінімальних фінансових витратах. Головне — бажання, фантазія і любов до життя за містом.

Натхнення!

ЗЕЛЕНА САДИБА.

Інформація і фото з сайту Kvarteret Mäkleri.