Як зробити дачний інтер’єр затишним — 20 ідей з фото

Дачний будинок все частіше сприймається українцями не тільки як місце швидкого перепочинку між працею на грядках, але і як повноцінне житло у теплий період року. Побути якомога далі від міської метушні, на чистому повітрі, серед зелені та квітів — те, заради чого ми їдемо на дачу. Для якісного відпочинку, звісно, інтер’єр дачного будинку має бути затишним. Але робити дорогий ремонт та купувати на дачу нові меблі — нерентабельно. Проте це і зовсім не обов’язково, адже створити затишок на дачі можна без великих витрат. Сьогодні ми зібрали 20 ідей з фото затишного дачного інтер’єру для вашого натхнення.

Стіл біл вікна в дачному будинку, фото

Як зробити дачний інтер’єр затишним — 20 ідей з фото

Як зробити дачний будинок затишним?

Зайві речі — головна проблема дачного інтер’єру. Впевнена, усі чули цю фразу «заберем на дачу». Зазвичай це стосується майже всіх речей вдома, які вже не потрібні. Деякі речі дійсно можуть пригодитися в дачному будинку. Але, погодьтеся, часто багатьом із них навіть місця там не знаходиться, і дача перетворюється на звичайний склад.

Тому перше, що потрібно зробити в дачному будинку, щоб створити в ньому затишок, почистити простір та залишити лише те, що насправді потрібно. А друге — завжди добре подумати перед тим, як привезти щось на дачу з міста. Іноді краще віддати річ тому, кому вона дійсно потрібна, задіяти у якості матеріалу (наприклад, розібрати меблі та використати як дошки) або ж просто викинути (біля смітника багато непотрібних  вам речей можуть підібрати).

Дивіться  також фото нашої статті Декор дачного будинку — 30 ідей з фото.

Фон. Перевагу краще надати натуральним спокійним тонам на стінах та додавати до них яскраві плями. Найпростіше буде оформити білі або світлі стіни. Не хвилюйтеся, навіть якщо вони не будуть ідеальними, на дачі це цілком допустимо.

Меблі та текстиль. Особливу увагу у дачному будинку слід приділити текстилю, який робить простір справді домашнім. М’які пледи, милі скатертини, симпатичні штори, цікаві декоративні подушки… І ваш інтер’єр буде не впізнати! Меблі можуть залишитися зі слідами часу або ж їх можна пофарбувати навіть у дуже неочікувані кольори (наприклад, яскраво-рожевий комод), дачний інтер’єр дозволяє сміливі експерименти.

Кухня на дачі — її серце і душа. Як оформити дизайн кухні на дачі? Дивіться ідеї нашої статті Ремонт кухні в стилі кантрі.

Декор. Напевно, не найочікуваніше рішення, але цікавий декор у поєднанні навіть із потертими меблями зможе перетворити інтер’єр дачного будинку на вишуканий. Якщо для квартири підібрати декор буває досить відповідально та дорого, то для дачі можна розслабитись та обирати із легкістю те, що хочеться, і не думати про ідеальні поєднання. Особливо цікаво виглядатимуть на дачі вінтажні та антикварні речі, а також картини та рукоділля. Їх можна знайти на сайтах перепродажу речей, блошиних ринках, у місцевих майстринь або звичайних магазинах. Насправді — будь-де, якщо звертати на це увагу. Серед дуже бюджетних речей бувають справжні знахідки — вони нам і потрібні.

Світло. Освітлення в інтер’єрі має велике значення. Якщо мова йде про дачні будинки, краще зробити світло м`яким, теплим, приємним для очей. В цьому нам зокрема допоможуть матові плафони та лампи з абажурами. Якщо у вас на дачі є робоча зона — її потрібно додатково освітити.

Дивіться також ідеї нашої статті Маленькі будиночки — 100 ідей для натхнення.

Затишні дачні будинки — фото без коментарів

Натхнення!

ЗЕЛЕНА САДИБА.