Літній будинок для відпочинку в Данії — зі старого в сучасне

Цей гарний будиночок площею 80 м² у лісі належить сестрам Ане та Сігрід. З моменту купівлі нерухомості вони повністю відремонтували його як всередині, так і зовні, щоб створити місце мрії для своїх сімей. Тут вони проводять літо та час від часу втікають від зовнішнього світу в інші пори року. Пропонуємо зазирнути до них в гості та детальніше подивитись, як стара нерухомість перевтілилась в затишний будинок для відпочинку. В статті покажемо ремонт будинку на фото до і після.

ремонт будинку

Літній будинок для відпочинку в Данії — зі старого в сучасне

Екстер’єр

Абсолютно новий відтінок (землисто-рожевий), нові вікна, розширення веранди та нова тераса повністю перетворили застарілий екстер’єр на привабливу дачу!

УВАГА! Всі фото галереї відкриваються у повному  розмірі, якщо на них клікнути.

Веранда

Нові вікна, свіжий білий колір і нова підлога у вигляді ялинки — це те, що було потрібно, щоб повністю перетворити веранду на красивий світлий простір для відпочинку в оточенні зелені! Квіткові подушки, подібні до цих, можна часто побачити у данських літніх будинках.

Читайте також про заміський екобудинок в Голландії у матеріалі за посиланням.

Спальня

Я припускаю, що красива дерев’яна підлога ховалася під ламінатом — яка знахідка! Нові вікна, свіжа фарба та старі балки додали спальні чудової дачної атмосфери.

Ванна кімната і туалет

Нове, більше та нижче вікно повністю змінило простір ванної кімнати.

Кухня та їдальня

Зайві стіни були прибрані, щоб створити світлий і просторий житловий простір відкритого планування, а нову кухню було встановлено з гарними  фасадами шафок синього відтінку.

Під похилим дахом додали затишний обідній куточок із вбудованими сидіннями та ротанговими стільцями.

Читайте також про дачний будинок шведської сім’ї у матеріалі за посиланням.

Вітальня

Старовинне ліжко служить місцем для післяобіднього сну та ночівлі. Це місце створене для відпочинку! Свіжі білі кольори роблять простір свіжим та повітряним, тоді як рожеві та інші яскраві тони додають життя.

Післямова

Яка трансформація зі старого будинку в ідеальну літню дачу! Думаю, ніхто б не відмовився провести тут відпустку.

Цей будиночок здається в оренду. Тому, якщо вам цікаво, більше інформації та фотографій можна знайти на сторінці @det_lille_hus_i_skoven (вони ж власники будинку та автори використаних в публікації фотографій).

На цьому прикладі дуже гарно видно, як важлива якість фотографій, якщо ви плануєте здавати нерухомість в оренду. Крім оновленого інтер’єру, велику різницю робить декор (зокрема, свіжі квіти, запалена свічка, предмети мистецтва та текстиль), світло та правильний ракурс. Тому, якщо ви готуєте об’єкт на продаж або під оренду, можете взяти за приклад.

Натхнення!

ЗЕЛЕНА САДИБА.