25 ідей декору саду і подвір’я з садовою тачкою, велосипедом чи колесом

Ми хочемо бачити свою ділянку не тільки корисною та результативною, але й красивою. Тож озеленення і декор для саду — окреме питання весняних клопотів. Найшвидший спосіб додати яскравих кольорів будь-якому подвір’ю — висадити розсаду однорічних квітів. При цьому не обов’язково облаштовувати традиційні клумби. Ви можете зробити мобільні клумби з використаних велосипедів, садових тачок, навіть звичайного колеса. І не так важливо, яким воно буде (старовинним дерев’яним від воза чи від старого велосипеда). Колесо – це символ сонячної енергії, а де, як не в саду, вона нам найбільше потрібна?

ruxomij-dekor-dlya-sadu-01-1024x768-6789959

25 ідей декору саду і подвір’я з садовою тачкою, велосипедом чи колесом

Мобільний декор для саду — переваги

Звичайно, для такого декору можна використовувати і багаторічники, але саме однорічними квітами можна максимально швидко досягнути необхідного ефекту таких композицій. Бо вони ростуть швидко і цвітуть практично все літо, деякі — до перших морозів.

В саду можна розмістити у якості декору будь-які колеса. Ідеально, якщо це буде дерев’яна деталь від старовинного воза. Такі вироби з історією — гарна прикраса для саду у стилі «кантрі». Металічні колеса підійдуть для саду у стилі «ретро» та «прованс». Це можуть бути як великі колеса від старих тракторів, так і легкі колеса від велосипеда.

Садовий декор з колесами не завжди є мобільним, тобто в більшості випадків це композиції, які не можна переносити з одного місця саду в інший. А ось декор з садовими тачками, дитячими візками, велосипедами — це по-справжньому мобільні клумби, які можна переставляти з місця на місце.

Звичайно, носитися з ними по саду без необхідності зовсім не потрібно, це не піде на користь рослинам. Але бувають ситуації, коли, наприклад, велосипед з квітковими композиціями в травні-червні приховує дірку в паркані, а в середині літа він вже буде повністю заплетений якоюсь ліаною… Беремо велосипед і переносимо в якусь іншу критичну ділянку саду чи подвір’я.

Хтось скаже, що подібні композиції — це сміття в саду. Ну, по-перше, смаки у всіх різні. А, по-друге, декор з використаних речей в саду чи на подвір’ї — це про повторне використання, а значить — про ощадливе ставлення до природи.

Читайте також:

Декор саду і подвір’я з садовою тачкою, велосипедом чи колесом — фото без коментарів

Натхнення! 

ЗЕЛЕНА САДИБА.