Logo

Теплиці своїми руками з підручних матеріалів — 30 ідей з фото

У справжніх господарів на ділянці ніколи нічого не пропадає — всьому знайдеться застосування. Старі будівельні матеріали завжди можна використати, наприклад, у створенні такої корисної дачної конструкції, як теплиця. Зроблена своїми руками, вона може бути досить креативною, тут все залежить від вашої фантазії. До того ж завдяки вторинним матеріалам теплицю можна зробити дуже бюджетною та витратити гроші на щось корисне: нові рослини, інструменти, добрива тощо. Сьогодні для вашого натхнення ми зібрали 30 фотоідей створення теплиці своїми руками із підручних матеріалів.

Теплиці своїми руками з підручних матеріалів — 30 ідей з фото

Теплиці своїми руками з підручних матеріалів — 30 ідей з фото

З чого можна зробити теплицю своїми руками?

Віконні рами та двері

Найпоширенішим та найзручнішим вживаним матеріалом для будування теплиці є старі віконні рами та двері. Де їх взяти? Зберегти вікна та двері, які залишились після свого ремонту, запитати у сусідів чи немає непотрібних… Часто такі матеріали викидають після реконструкції дитячих садочків, шкіл, також можна перевірити сайти оголошень по вашому району, буває люди віддають такі речі за умови самостійного вивозу.

Парасолька та бочка

Невелику тепличку можна зробити за допомогою старої бочки та звичайної парасолі (або каркаса від парасолі, обтягнутого плівкою).

Пластикові пляшки

Гарна теплиця закритого або відкритого типу може вийти з пластикових пляшок, до того ж так ви зможете суттєво зменшити своє сміття, якщо часто купуєте щось у такій тарі.

Піддони

За допомогою старих піддонів та плівки можна досить легко зробити невелику теплицю, яка підійде для вирощування розсади або кімнатних рослин.

Читайте також нашу статтю «Садовий продукт року» Челсі-2020 — фіналісти та переможці.

Теплиці своїми руками з підручних матеріалів — фото без коментарів

Всі фото відкриваються у повному розмірі, якщо на них клікнути!

Натхнення!

ЗЕЛЕНА САДИБА.