Новорічний декор з винних корків – 17 ідей

Ви коли-небудь пробували порахувати, скільки пляшок вина випиваєте за рік? А за місяць? Мабуть, не пробували, бо то дурне заняття. А от, якщо для діла – то інша справа, можна і порахувати. Сьогодні ми вам покажемо, яку красу можна зробити власними руками, якщо назбирати достатню кількість корків з-під вина. Зважаючи на те, що наближається Новий 2017 рік, ми вибрали 17 найбільш вдалих новорічних композицій, створених з винних корків. Дивіться, любуйтеся, пийте вино і… творіть, а не витворяйте!

Новорічний декор з винних корків - 17 ідей

Новорічний декор з винних корків – 17 ідей

Новорічний настрій ми собі, як правило, забезпечуємо самі тривалою підготовкою до свята. Помічено, якщо Нового року ти не чекаєш і не готуєшся до його зустрічі, на відчуття новорічного дива можеш не сподіватися. А от якщо, навпаки – продумуєш заздалегідь новорічний декор, купуєш за шалені гроші святкове вбрання, ретельно відбираєш страви до столу – дух свята надійно засідає в голові і в серці, і вже навіть погана погода не може його прогнати.

Винні корки в декорі оселі

Тому і в дитинстві відчуття Нового року найсильніше – малі ж чекають на цю пору ще з вересня, мріючи про найкращий новорічний костюм і подарунок від Діда Мороза під ялиночку. То ж пропонуємо почати готуватися до зустрічі Нового 2017 року вже, створюючи оригінальний новорічний декор своїми руками. Такі вироби з винних корків не тільки прикрасять будь-яку оселю до свята, а й стануть цікавим подарунком друзям під ялиночку.

  1. На цю ялинку піде багато корків з-під вина, зате зробити її дуже легко – треба заготовити конус з картону і обклеїти його корками в довільному порядку. Це, звичайно, не жива новорічна ялинка в контейнері. Але і мороки з нею ніякої 🙂

novorichnij-dekor-1

2. Щоб зробити з десяток таких іграшок, доведеться попотіти, але, погодьтеся, вони того варті.

novorichnij-dekor-4

3. Такий віночок оцінять любителі мінімалізму. А можна зробити новорічний віночок на двері з шишок чи хвої.

novorichnij-dekor-6

4. Гірлянда з винних корків – проста і вишукана прикраса вашої ялинки.

novorichnij-dekor-7

5. Весела така ялиночка, правда, зірка нагадує не різдвяну, а радянську 🙂

novorichnij-dekor-9

6. Для любителів мультика про Шрека. Згадали печенюшку?

Читайте також наш матеріал Новорічні прикраси своїми руками — 58 ідей з фото.

novorichnij-dekor-10

7. Щоб зробити таке новорічне панно своїми руками, доведеться ще й пивні корки не викидати…

novorichnij-dekor-11

8. Всі корки з-під вина цієї ялинки відрізняються одна від одної. Одразу видно, до збору матеріалу автори поставилися відповідально.

novorichnij-dekor-12

До речі, чи знаєте ви, з чого роблять корки для вина? Для справжнього вина, звичайно, а не якогось шмурдяка, який продають, як вино. Коли ви про це дізнаєтеся, винні корки в інтер’єрі дому чи квартири стануть для вас набагато ціннішими. Отже, корок для вина роблять з кори коркового дуба – дерева, яке росте лише в кількох країнах Середземномор’я. Найбільші врожаї на сьогоднішній день отримують на португальських плантаціях.

korkove-derevo

Так виглядає коркове дерево.

Кора цього дерева має чарівну властивість – відновлюватися на сто відсотків. Вперше вона  частинами знімається з дуба, коли йому виповнилося 25 років. Через десяток літ на її місті наростає нова. Найякісніша кора – та, яку зняли зі 150-літнього дуба! Коли дереву “стукне” 200 років, корки з нього вже не роблять, бо вони втрачають свою якість.

9. Цю зробити найпростіше. Правда, треба довго бути вірним одній марці вина…

novorichnij-dekor-13

10. Простий у виконанні, але дуже милий новорічний віночок-ялиночка з винних корків.

novorichnij-dekor-14

11. Така новорічна іграшка своїми руками потішить і дорослих, і дітей.

 novorichnij-dekor-1512. До пари оленю можна зробити такого коника.

novorichnij-dekor-16

13. Металеві кнопки, гірлянда, винні корки – ще один варіан новорічної ялинки.

novorichnij-dekor-17

14. Щоб зробити цю новорічну ялинку з винних корків, доведеться їх розрізати по вертикалі.

novorichnij-dekor-18

15. Грона винограду з винних корків – чудова новорічна іграшка.

novorichnij-dekor-20

16. Яскравості новорічному декору будинку чи квартири додадуть і такі ялинки.

novorichnij-dekor-22

17. А ось ці – можна створити, якщо обклеїти картонний конус кружальцями, нарізанними з винних корків.

novorichnij-dekor-23Як бачите, новорічний декор з винних корків зробити зовсім не складно. Важче – назбирати необхідну кількість основного матеріалу. Тому не ловіть гав, збирайтеся з друзями на посиденьки, пийте вино, веселіться і… забирайте корки з собою. Вже зовсім скоро ви зможете похвалитися «наслідками» ваших посиденьок. А ще, поки є час, можете потренуватися в декоруванні новорічного столу.

Щоб не загубити ці ідеї, поділіться ними в своїх соціальних мережах. Якщо вам цікаво зробити новорічний декор своїми руками, прочитайте ще матеріали «Старе вікно в сучасному дизайні — 10 ідей і 25 фото» та «33 альтернативні ідеї новорічного декору, або Новий рік без ялинки». Можливо, вони надихнуть вас на свій власний новорічний проект на основі старої віконної рами та інші ідеї.

Натхнення!

ЗЕЛЕНА САДИБА.

 

 

 

Сохранить

Tagged , , . Bookmark the permalink.