Logo

Новорічний декор з винних корків — 17 ідей

—Ви коли-небудь пробували порахувати, скільки пляшок вина випиваєте за рік? А за місяць? Мабуть, не пробували, бо то дурне заняття. А от, якщо для діла – то інша справа, можна і порахувати. Сьогодні ми вам покажемо, яку красу можна зробити власними руками, якщо назбирати достатню кількість корків з-під вина. Зважаючи на те, що наближається Новий 2017 рік, ми вибрали 17 найбільш вдалих новорічних композицій, створених з винних корків. Дивіться, любуйтеся, пийте вино і… творіть, а не витворяйте!

Новорічний декор з винних корків - 17 ідей

Новорічний декор з винних корків – 17 ідей

Новорічний настрій ми собі, як правило, забезпечуємо самі тривалою підготовкою до свята. Помічено, якщо Нового року ти не чекаєш і не готуєшся до його зустрічі, на відчуття новорічного дива можеш не сподіватися. А от якщо, навпаки – продумуєш заздалегідь новорічний декор, купуєш за шалені гроші святкове вбрання, ретельно відбираєш страви до столу – дух свята надійно засідає в голові і в серці, і вже навіть погана погода не може його прогнати.

Винні корки в декорі оселі

Тому і в дитинстві відчуття Нового року найсильніше – малі ж чекають на цю пору ще з вересня, мріючи про найкращий новорічний костюм і подарунок від Діда Мороза під ялиночку. То ж пропонуємо почати готуватися до зустрічі Нового 2017 року вже, створюючи оригінальний новорічний декор своїми руками. Такі вироби з винних корків не тільки прикрасять будь-яку оселю до свята, а й стануть цікавим подарунком друзям під ялиночку.

  1. На цю ялинку піде багато корків з-під вина, зате зробити її дуже легко – треба заготовити конус з картону і обклеїти його корками в довільному порядку. Це, звичайно, не жива новорічна ялинка в контейнері. Але і мороки з нею ніякої 🙂

novorichnij-dekor-1

2. Щоб зробити з десяток таких іграшок, доведеться попотіти, але, погодьтеся, вони того варті.

novorichnij-dekor-4

3. Такий віночок оцінять любителі мінімалізму. А можна зробити новорічний віночок на двері з шишок чи хвої.

novorichnij-dekor-6

4. Гірлянда з винних корків – проста і вишукана прикраса вашої ялинки.

novorichnij-dekor-7

5. Весела така ялиночка, правда, зірка нагадує не різдвяну, а радянську 🙂

novorichnij-dekor-9

6. Для любителів мультика про Шрека. Згадали печенюшку?

Читайте також наш матеріал Новорічні прикраси своїми руками — 58 ідей з фото.

novorichnij-dekor-10

7. Щоб зробити таке новорічне панно своїми руками, доведеться ще й пивні корки не викидати…

novorichnij-dekor-11

8. Всі корки з-під вина цієї ялинки відрізняються одна від одної. Одразу видно, до збору матеріалу автори поставилися відповідально.

novorichnij-dekor-12

До речі, чи знаєте ви, з чого роблять корки для вина? Для справжнього вина, звичайно, а не якогось шмурдяка, який продають, як вино. Коли ви про це дізнаєтеся, винні корки в інтер’єрі дому чи квартири стануть для вас набагато ціннішими. Отже, корок для вина роблять з кори коркового дуба – дерева, яке росте лише в кількох країнах Середземномор’я. Найбільші врожаї на сьогоднішній день отримують на португальських плантаціях.

korkove-derevo

Так виглядає коркове дерево.

Кора цього дерева має чарівну властивість – відновлюватися на сто відсотків. Вперше вона  частинами знімається з дуба, коли йому виповнилося 25 років. Через десяток літ на її місті наростає нова. Найякісніша кора – та, яку зняли зі 150-літнього дуба! Коли дереву “стукне” 200 років, корки з нього вже не роблять, бо вони втрачають свою якість.

 

9. Цю зробити найпростіше. Правда, треба довго бути вірним одній марці вина…

novorichnij-dekor-13

10. Простий у виконанні, але дуже милий новорічний віночок-ялиночка з винних корків.

novorichnij-dekor-14

11. Така новорічна іграшка своїми руками потішить і дорослих, і дітей.

 novorichnij-dekor-1512. До пари оленю можна зробити такого коника.

novorichnij-dekor-16

13. Металеві кнопки, гірлянда, винні корки – ще один варіан новорічної ялинки.

novorichnij-dekor-17

14. Щоб зробити цю новорічну ялинку з винних корків, доведеться їх розрізати по вертикалі.

novorichnij-dekor-18

15. Грона винограду з винних корків – чудова новорічна іграшка.

novorichnij-dekor-20

16. Яскравості новорічному декору будинку чи квартири додадуть і такі ялинки.

novorichnij-dekor-22

17. А ось ці – можна створити, якщо обклеїти картонний конус кружальцями, нарізанними з винних корків.

novorichnij-dekor-23Як бачите, новорічний декор з винних корків зробити зовсім не складно. Важче – назбирати необхідну кількість основного матеріалу. Тому не ловіть гав, збирайтеся з друзями на посиденьки, пийте вино, веселіться і… забирайте корки з собою. Вже зовсім скоро ви зможете похвалитися «наслідками» ваших посиденьок. А ще, поки є час, можете потренуватися в декоруванні новорічного столу.

Щоб не загубити ці ідеї, поділіться ними в своїх соціальних мережах. Якщо вам цікаво зробити новорічний декор своїми руками, прочитайте ще матеріали «Старе вікно в сучасному дизайні — 10 ідей і 25 фото» та «33 альтернативні ідеї новорічного декору, або Новий рік без ялинки». Можливо, вони надихнуть вас на свій власний новорічний проект на основі старої віконної рами та інші ідеї.

Натхнення!

ЗЕЛЕНА САДИБА.

Сохранить