Піаніно в інтер’єрі — 24 ідеї з фото

Коли вдома з’являється піаніно, виникає багато питань. Де його поставити та як вписати в інтер’єр? Як оформити простір навколо? Як покращити його вигляд? Завдяки великим розмірам піаніно — не просто музичний інструмент, а повноцінний предмет інтер’єру, тому сховати його не вийде. Звичайно, зараз є багато сучасних компактних альтернатив. Але багато хто обирає саме класичний варіант, а більшість вже живе із цим інструментом, який стоїть вдома багато років. Є в них щось вінтажне, тепле та атмосферне. Сьогодні ми зібрали 24 фотоідеї розміщення піаніно в інтер’єрі для вашого натхнення.

Піаніно в інтер’єрі — 24 ідеї з фото

Піаніно в інтер’єрі — 24 ідеї з фото

Піаніно — в першу чергу, інструмент, тому необхідно враховувати технічні вимоги. Не можна розміщувати піаніно поруч з радіаторами або іншими опалювальними приборами. Також не рекомендується ставити інструмент прямо перед вікном, адже сонячне світло може погіршити його стан. Уникайте високої вологості.

Продумайте світло — якщо не вистачає природного, додайте поруч штучне. Обирайте для піаніно простору кімнату, адже для інструмента потрібна акустика.

Оформлення піаніно в інтер’єрі

Варіанти розташування піаніно в інтер’єрі:

  • Біля стіни;
  • Біля вікна;
  • У кутку;
  • У невеликій ніші.

Читайте також нашу статтю Дзеркало в інтер’єрі — 30 ідей з фото.

Якщо піаніно — не єдиний музичний інструмент у вашій оселі, зберіть всі та створіть справжній музичний куточок. Повісьте над піаніно дзеркало — це додасть візуально повітря та простору кімнаті.

Піаніно в інтер’єрі може стати підставкою для декору, проте головне не переборщити. Якщо у кімнаті вже достатньо декоративних дрібниць, інструмент краще залишити чистим або із мінімумом декору.

Якщо ваш інструмент не раритетний, можна поекспериментувати із кольором та перефарбувати його під ваш інтер’єр.

Повісьте над піаніно цікаві картини або фотографії. Нехай це буде куточок не тільки музичний, а і творчий. Виділіть зону інструмента за допомогою акцентних шпалер або контрастної фарби.

Зверніть увагу, на чому ви сидите — цікавий стілець або банкетка будуть прикрашати цей простір. Звичайний стілець можна зробити більш креативним за допомогою накидки або невеликого килимка.

Всі фото відкриваються у повному розмірі, якщо на них клікнути!

Піаніно в інтер’єрі — фото без коментарів

Натхнення! 

ЗЕЛЕНА САДИБА.