Новорічні іграшки своїми руками з лампочок

Новорічні іграшки своїми руками з лампочок — це не тільки можливість прикрасити свою ялинку ексклюзивними прикрасами власного виробництва. Це ще й про екологічність, адже ялинкові іграшки ми будемо робити з використаних лампочок, які могли б опинитися на сміттєзвалищі. Крім того, підготовка до Різдва і Нового року — це можливість створити той самий казково-різдвяний настрій, весело провести час, проявити креатив і фантазію. А як зрадіють діти, якщо ви їм запропонуєте зробити новорічні іграшки своїми руками! Те, що ці прикраси будуть з використаних лампочок, сьогодні всім українцям «відгукнеться». Бо тепер ми точно знаємо, що Світло, то є більше ніж електроенергія…

Новорічні іграшки своїми руками з лампочок, 28 фото

Новорічні іграшки своїми руками з лампочок

Які матеріали потрібні?

Список матеріалів, які можна використати створюючи новорічні іграшки своїми руками з лампочок, надзвичайно широкий. Всього і не перелічиш! Але, як мінімум, вам знадобляться:

  • лампочки, що вже перегоріли і не підлягають заміні. Вони можуть бути різної форми, та абсолютно будь-які підійдуть для перетворення на новорічні прикраси;
  • рідина для зняття лаку з нігтів, ацетон чи інший знежирювач;
  • акрилова фарба і пензлики;
  • прозорий клей;
  • стійка ємність (склянка чи свічник, де можна розмістити лампочку в процесі роботи);
  • все, що блищить, шурхотить, сяє і вражає… Відрізки мережива, різноколірної тканини, мотузка, в’язані мікроречі, стара біжутерія, наліпки для манікюру… В залежності від того, який образ ви захочете створити своїй ялинковій прикрасі, вам можуть знадобитися ті чи інші дрібні речі.

Роздумуючи, яку саме ялинкову прикрасу зробити до Різдва своїми руками, зважайте на ті матеріали, які вже є у вас в наявності. Але, звичайно, якщо якесь фото новорічної іграшки з лампочок, розміщених в нашій фотогалереї, сподобалося дуже, не гріх буде щось і докупити.

Створюйте новорічний декор разом з ЗЕЛЕНОЮ САДИБОЮ! Передивіться ідеї наших матеріалів:

Як зробити новорічну іграшку з лампочки?

Спочатку обираємо модель. Розуміючи, кого саме робитимемо, перевіряємо наявність всіх матеріалів і приступаємо до справи. Протираємо лампочку рідиною для зняття лаку — основа готова! А далі — сценарій залежить від особливостей моделі.

Мабуть, найпростіше, розфарбувати лампочку різними кольорами. Можна намалювати кумедну мордочку улюбленого мультяшного героя або новорічний образ — сніговика, Санти чи оленя. Додати дрібні деталі з інших матеріалів — шарф, роги, новорічний ковпак…

Можна покрити лампочку прозорим клеєм і обваляти її в блискітках або накрутити на неї мотузку, яку, своєю чергою, теж можна розфарбувати. Можна на прозорому склі лампочки намалювати мереживні візерунки і приклеїти акценти у вигляді дрібних штучних каменів. Можна використати техніку декупаж… Та що завгодно можна!

В кінці роботи не забуваємо приклеїти підвісний елемент, адже у нас не просто новорічна прикраса, а новорічна іграшка на ялинку.

Новорічні іграшки своїми руками з лампочок — фото

Всі фото новорічних іграшок відкриваються у повному розмірі, якщо на них клікнути!

Натхнення!

ЗЕЛЕНА САДИБА.