Ліжко з шухлядами — 20 ідей з фото

Одна із найпоширеніших побутових проблем сучасних осель — нестача місця для зберігання речей. «Правильне» ліжко може допомогти вирішити це питання та не погіршити зовнішній вигляд кімнати. В чому ж його правильність? Це ліжко із висувними шухлядами для зберігання речей, іноді навіть суттєвого обсягу, простіше кажучи — ліжко з шухлядами. Його модифікації можуть бути дуже різноманітними. Головне — використати кожен вільний сантиметр. Під двоспальним ліжком можна розмістити стільки речей, як в половині великої шафи-купе! Погодьтесь, це величезна економія місця.

Ліжко з шухлядами, фото

Ліжко з шухлядами — 20 ідей з фото

Особливості вибору багатофункціонального ліжка

Знайти ліжко із шухлядами, яке підійде саме під параметри вашої кімнати, буде не так легко, адже вибір готових ліжок не такий вже великий і є не у кожному магазині. Проте це не привід відмовлятися від ідеї такого ліжка, адже користь його використання в оселі переважає над необхідністю витратити деякий час на пошук. До того ж завжди є варіант замовити таке ліжко за індивідуальними потребами у місцевого виробника. Це буде дорожче ніж готове ліжко, проте дозволить відмовитись від додаткової шафи в кімнаті, а у деяких оселях для них і місця часто немає, тому таке рішення може бути оптимальним.

Найчастіше шухлядки у багатофункціональному ліжку розташовані із бокової сторони або з торця. А ось конструкції можуть бути різноманітні: це може бути декілька невеликих шухляд, одна величезна, один рядок у висоту, кілька або навіть платформа із вбудованими шухлядами.

Дуже доречними стануть ліжка із шухлядами у дитячих кімнатах. Тільки подумайте — там можна зберігати речі не по сезону, речі на виріст або виділити місце для іграшок, куди малеча зможе їх збирати самостійно. Якщо дитина ще зовсім маленька, звісно, краще додати до дитячого ліжка з шухлядами спеціальний захисний замок, щоб убезпечити від відкривання.

Читайте і дивіться фото на подібну тему:

Ліжко з шухлядами — фото без коментарів

Недоліки ліжок з шухлядами

Так, конструкція із шухлядками може обтяжувати простір, проте коли стоїть гостре питання додаткового простору для зберігання, тут потрібно зробити вибір: або витончене ліжко, або жадане місце для зберігання.

Якщо ліжко із вбудованими шухлядами поки що вам не по кишені — розгляньте варіант покупки або замовлення виробництва окремих шухляд на коліщатках, які ви зможете зручно «викочувати» за потреби. Це, звісно, не те саме, але зручніше ніж зберігання сумок із речами просто на підлозі.

Натхнення!

ЗЕЛЕНА САДИБА.