Як красиво застелити ліжко — 30 ідей з фото

Коли ми створюємо інтер’єр спальні, ми обираємо цікавий декор, шпалери, штори, килимки, меблі… Проте чомусь забуваємо, що головним елементом цієї кімнати є саме ліжко. А у маленькій спальні, це, взагалі, центральний предмет. Саме тому слід не ігнорувати його та приділити декору ліжка трохи більше часу. Навіть дорогий варіант ліжка буде виглядати нудно, якщо не додати йому цікавого декору. Одного покривала та двух декоративних подушок під колір штор точно буде недостатньо. Сьогодні для вашого натхнення ми зібрали 30 фотоідей, як гарно застелити ліжко.

Як гарно застелити ліжко — 30 ідей з фото

Як красиво застелити ліжко — 30 ідей з фото

Ідеї для декору ліжка

  • Якщо ви не використовуєте ліжко у денний час як додаткове місце для сидіння та у вас немає необхідності його захищати від зовнішніх факторів (багато пилу з дороги, домашні тварини, тощо), то можна не використовувати покривало, а залишити як основу постільну білизну. Для цього вона має бути гарна, такою, щоб її хотілося показати.
  • Зверніть увагу на приклади сучасних інтер’єрів, де на ліжко додають невелику доріжку. Для цих цілей можна використати і плед. Такий перекид, або доріжку використовують як декоративний елемент та розташовують ближче до узніжжя ліжка.
  • Кількість декоративних подушок може бути різною, проте вона має бути співвідносна до розміру вашого ліжка та габаритів меблів навколо. Якщо ліжко маленьке, то і кількість подушок має бути мінімальною. А ось на великому ліжку можна додати їх багато. Починайте розташовувати подушки із найбільших та рухайтесь до самої маленької. Чим різноманітніше будуть їх розміри, фактури та кольори, тим цікавіше буде виглядати ліжко.
  • Ідеально, коли постільна білизна доповнюється покривалом зі схожою стилістикою.
  • Цікаво виглядає варіант двосторонньої постільної білизни, яка має різній малюнок. Верхній край такої ковдри можна відвернути — це буде вже готове поєднання принтів.
  • Краще купити багато різних чохлів для подушок, по стилю та текстурі. Так, коли ви поміняєте постільну білизну або покривало, ви зможете замінити і декоративні подушки на більш відповідні.
  • Поєднуйте різний текстиль. Ліжко із подушками, постільною білизною та декоративними елементами одного кольору рідко виглядає цікаво. А ось поєднання однотонних та принтованих тканин — інша справа. Для легкого поєднання можна використати принти у схожій гамі.
  • Зверніть увагу на такий декоративний елемент як довгу подушку або валик. Для неї можна обрати ефектну наволочку яскравого кольору або активний принт.
  • Для створення затишку обирайте для деяких елементів теплі та пухнасті фактури. Це, наприклад, може бути пухнастий плед або в’язана подушка.

Дивіться також фото наших матеріалів Дизайн спальні — 20 ідей для натхнення та Ліжко з шухлядами — 20 ідей з фото.

Як гарно застелити ліжко — фото без коментарів

Натхнення! 

ЗЕЛЕНА САДИБА.