Лавки, стільці, крісла та інше для відпочинку в саду — 40 ідей з фото

Лавки, крісла, стільці та інші меблі для відпочинку є невід’ємними атрибутами саду. Адже праця працею, а відпочивати треба, і важливо це робити із максимальним комфортом та задоволенням. Тому якщо у вас таких місць на дачі чи в дворі біля будинку немає, саме час про це подумати. Такі предмети можна купити, а можна зробити самостійно. Тут вже залежить від ваших можливостей та побажань. Щоб обрати меблі для відпочинку в саду вам було простіше, ми зібрали 40 ідей для вашого натхнення.

Лавки, стільці, крісла та інше для відпочинку в саду — 40 ідей з фото

Лавки, стільці, крісла та інше для відпочинку в саду — 40 ідей з фото

Як зробити місце для відпочинку комфортним?

Жива огорожа

Зелені «стіни» зроблять місце атмосферним та слугуватимуть гарним фоном. В залежності від стилю саду можна обрати стрижений живопліт або ж вільні зарості. Посилити ефект можна оточивши лаву зеленню відразу з трьох сторін.

Контейнерне озеленення

В готових варіантах лав зустрічаються варіанти із вбудованими кашпо. Проте такі пристосування не обов’язкові. На звичайну лаву кашпо можна поставити зверху і навколо неї. Для таких цілей можна використовувати однорічні квіти та навіть кімнатні рослини.

Навіс

Легкий навіс із дерев’яним або металевим каркасом додасть затишку та захистить від сонця і дощу. А пергола, увита виткими рослинами, наприклад, трояндами зробить цей куточок особливо атмосферним.

Розміщення

Майданчик перед лавою є частиною зонування та декору. Відокремте його від загальної ділянки іншим матеріалом, малюнком, тощо.

Зручність

Розміщуйте лави та стільці там, де вони потрібні — для того, щоб покласти речі (на вході у будинок, біля теплиці), щоб перепочити (на довгих доріжках, у городі, біля кухні), щоб милуватися (у найгарніших куточках вашого саду).

Щоб було зручно сидіти, покладіть подушки з вологовідштовхувальним просоченням. Там де це можливо, доповніть лаву невеликим столиком, щоб можна було комфортно випити чай або каву, почитати, поїсти фрукти, тощо.

Де перепочити в саду — фото без коментарів

Натхнення! 

ЗЕЛЕНА САДИБА.