Дизайн двору — 20 фото до і після

Коли я приходжу до когось в гості й бачу доглянутий, бездоганно організований двір, мені завжди хочеться запитати – «а як тут було спочатку»? Розумію, що ландшафтний дизайн створюється не за один сезон, але чомусь в уяві постає картина, як господарі чаклують на купі будівельного сміття, яке в момент перетворюється на красивий паркан, оригінальні садові доріжки, креативні квітники… А все це разом – на завершений ландшафтний дизайн, як на фото красивих журналів. Подібну магію перетворення сьогодні пропоную переглянути на фото дворів до і після організації простору.

Ландшафтний дизайн двору, фото

Ландшафтний дизайн — фото до і після

Дизайн двору – з чого почати?

Скільки б соток не було виділено для ведення господарства біля вашої садиби, дві чи двадцять, їх «окультурення» вимагатиме від вас однакового плану дій. В нашій статті «Чи є у вас план? Або з чого починається ландшафтний дизайн?» ми детально описували процес планування гармонійного ландшафту подвір’я. Бо правильний план – це основа і початок будь-якого дизайну двору.

Крім того, при організації простору прибудинкової території вам доведеться:

  • Позбавитися від будівельного сміття чи будь-якого іншого, в тому числі, старого сараю чи розваленого туалету, якщо подібна «краса», звичайно, не входить до вашого плану;
  • Видалити бур’яни, дику поросль, зрізати старі непотрібні вам дерева;
  • Вирівняти ділянку, або, якщо вона похила, організувати на ній кілька рівнів за допомогою сходів і вимощених майданчиків;
  • Посадити рослини, які вже в перший сезон зроблять ваш двір красивим і живим. Про них ми писали в статті «Експрес-озеленення».

А що далі? А далі – те, що потрібно власне тільки вам. Заглядайте до плану, вносьте в нього корективи і насолоджуйтесь процесом!

Ландшафтний дизайн подвір’я – 20 фото до і після

Щоб ви не боялися роботи і не думали, що вам це не під силу, перегляньте фото, які доводять, що дизайн двору можна зробити своїми руками. І хай він буде не таким гламурним і складним, як на картинках модних журналів, зате його просто і недорого організувати самотужки.

Всі фотографії відкриваються у великому розмірі — клікніть на фото!

Дивіться, надихайтеся, і до роботи!

Ще побачимось!

Надя Сусідка,

ЗЕЛЕНА САДИБА.

Сохранить

Сохранить