Чому ванна набагато краща, ніж душова кабіна

Існує кілька факторів, які визначають, що встановити у ванній кімнаті: душову кабіну або ванну. Але навіть найновіша душова кабіна не зможе замінити ванну, адже вона включає в себе обидва варіанти, а також функції гідромасажу і джакузі. Звичайно, якщо справа стосується особистих принципових переваг, то людину не переконати. Однак, якщо покупець просто в розгубленості і ще не визначився з вибором типу сантехніки, тоді пропонуємо ознайомитися з перевагами ванни і критеріями облаштування ванної кімнати.

chomu-vanna-05-1024x804-3143393

Чому ванна набагато краща, ніж душова кабіна

Коли мова йде про дорогоцінні квадратні метри в маленькому приміщенні, то доводиться максимально економити простір. Однак навіть в такому випадку, душова кабінка не завжди є хорошою альтернативою. Ось кілька причин, чому ванна в інтернет-магазині Colombo здатна подарувати справжнє розслаблення:

  • справжня насолода приходить в теплій ванні з піною, яку можна доповнити улюбленими ароматичними маслами, сіллю і іншими добавками, деякі з них мають лікувальні властивості. У воді все тіло і м’язи розслабляються;
  • якщо в сім’ї є діти, то їх зазвичай купають саме в ванні, оскільки напір води зверху для маленьких членів сім’ї не зовсім приємний;
  • ефективніше очищає тіло від поту і бруду;
  • надає можливість для здійснення лікувальних процедур, призначених лікарем.

Будь-яка сантехніка має свої переваги і недоліки, тому не можна сказати, що душова кабіна не актуальна. Це відмінний вибір для тих, що живе швидким темпом життя і не любить чекати поки набереться вода.

Все про переваги ванни

Перш ніж купувати умивальник, підвісний унітаз або будь-яку іншу сантехніку, потрібно проаналізувати технічні характеристики виробів і порівняти всі «за» і «проти». Адже товари даного типу купуються не на рік і не на два, а експлуатуються десятками років, тому вам повинно бути комфортно їх використовувати.

Наприклад, у ванні теж можна встановити душову кабіну і при необхідності швидко прийняти душ, а ввечері розслабитися і зануритися в релакс. Тоді вибирати зовсім не доведеться. Крім цього, дана сантехніка сміливо зможе замінити дорогі спа.

Потрібно також врахувати особливості квартири. Якщо у вас невеликий напір води по стояку, тоді душова кабіна зовсім не підійде. З цієї ж причини може не функціонувати гідромасажна система. Тому варто передбачити безліч факторів, перш ніж оформляти замовлення.

Справжня насолода приходить в теплій ванні з піною, яку можна доповнити улюбленими ароматичними маслами, сіллю і іншими добавками

Справжня насолода приходить в теплій ванні з піною, яку можна доповнити улюбленими ароматичними маслами, сіллю і іншими добавками

Аналізуємо витрата води і багатофункціональність ванни і душової кабіни

Постійна проблема багатьох квартир – це маленькі габарити ванної кімнати, які змушують задуматися над максимальною ергономією простору. Тому війна між ванною і душовою кабіною завжди залишається актуальною. Якщо порівнювати їх за витратами води, то прийняття душу є більш вигідним, проте це правило працює лише в тому випадку, якщо ви дійсно приймаєте процедуру, щоб просто змити піт і бруд. Якщо ж ви любите співати в душі, хочете добре зігрітися і не бажаєте швидко залишати ванну кімнату, то різниці в кількості витраченої води не помітите.

Тепер розглянемо багатофункціональність ванни. Якщо запитати, навіщо ви її купуєте, то більшість відповість, щоб купатися і приймати водно-гігієнічні процедури. Однак на ділі, ванна виконує набагато більше функцій:

  • придатність для прання великих речей;
  • мийка великого посуду і листів;
  • купання тварин;
  • накопичення запасу води при необхідності;
  • допоможе продовжити життя великій кількості букетів (наприклад, на ювілей або весілля, коли ваз не вистачає).

На жаль, купуючи душову кабіну, ви втрачаєте всі перераховані вище переваги, але якщо любите швидко приймати душ, то, будь ласка, це легко зробити і в ванні, а романтику можна залишити на вільний час.

Яка сантехніка краще для дітей

Якщо у вашій родині є маленькі діти або ви тільки плануєте поповнення, то відповідь буде очевидною – потрібно купувати ванну. Малюкові необхідний ніжний догляд за шкірою, чого не може надати сильний натиск потоку води з душу. Крім цього, плавання робить позитивний вплив на м’язовий корсет дитини. Років до п’яти, йому точно буде потрібна допомога батьків в купанні: омити живіт від фарб і фломастерів, намилити спинку або допомогти вимити волосся. А деяких дітей після веселих прогулянок з друзями у дворі доводиться годинами відмочувати у воді.

А уявіть, наскільки дитині буде приємно гратися у воді з будь-якими іграшками. Купання стане для малюка улюбленим заняттям, адже його очима це маленьке море, в якому можна пірнати, плавати і грати в піратів.

Вся сантехніка для комфортного облаштування ванної кімнати будь-якого розміру зібрана на сайті http://colombo.ua/ua/. Там ви зможете придивитись собі навіть кутові умивальники і унітази, які призначені для розміщення в складних зонах і звільняють додатковий простір.