Як прикрасити пляшку — 20 ідей з фото

Декор інтер’єру — це не обов’язково дорого та складно. Наприклад, звичайні порожні пляшки можуть стати корисними не тільки у господарстві, але й як прикраса вашої оселі. Це може бути декор пляшки від вина, пива, коньяку, газованих напоїв тощо. Декорування пляшки дозволяє перетворити її у вазу, світильник або прикрасу столу. Для цього вам знадобляться звичайні матеріали і, як завжди, ваша креативність та час. В цій статті ми зібрали 20 ідей з фото, як прикрасити пляшку для вашого натхнення.

Декор пляшок, фото

Як прикрасити пляшку — 20 ідей з фото

Як прикрасити пляшку?

Декор пляшки мотузкою та шпагатом

Основне завдання — акуратно намотати мотузку на пляшку. Для цього потрібно нанести клей на пляшку горизонтальними смужками від дна до горла за допомогою клейового пістолета. Після цього потрібно швидко обмотати мотузку навколо пляшки. Поверх мотузки можна додати інші декоративні елементи або пофарбувати її.

Дивіться також ідеї нашої статті 30 фото-ідей декору інтер’єру зі звичайної мотузки.

Декорування за допомогою стрічок та мережива

Можна зробити декор пляшки, приклеївши на неї елементи у вигляді смужки та мережива. Це можуть бути невеликі ділянки у комбінації з іншим декором, а може і єдиний елемент декору.

Фарбуємо пляшку

Нескладний спосіб декору пляшки — її фарбування. Для цього можна обрати прозорі вітражні або акрилові фарби. Якщо ви вмієте малювати, фарбами можна нанести цікавий сюжет або візерунок. Але цікаво виглядають і пляшки з однотонним забарвленням або ж з використанням простих трафаретів. Особливо ефектно виглядатимуть пляшки із нанесенням золотистої та сріблястої фарби, можна навіть із додаванням блискіток.

Декупаж

Знайома багатьом техніка, за допомогою якої можна створити декор пляшки (та і багатьох інших речей) — декупаж. Для цього вам знадобиться серветка із цікавим малюнком, яка наноситься за допомогою клею. Готове зображення покривається лаком. За допомогою купажу можна легко зробити тематичний святковий декор, адже серветки із такими сюжетами зазвичай легко знайти.

Декор пляшки крупами та сіллю

Декор пляшки може бути не тільки зовнішнім, але і внутрішнім. З цим нам допоможуть крупи або сіль. Різні види крупи насипаємо шарами, а ось сіль для цього потрібно попередньо підготувати, а саме — пофарбувати. Це можна зробити за допомогою акрилової фарби, гуаші, кольорової крейди тощо. Такий декор особливо органічно виглядатиме на кухні.

Декор пляшки — фото без коментарів

Читайте також нашу статтю 10 дрібниць, які дозволять освіжити інтер’єр.

Натхнення!

ЗЕЛЕНА САДИБА.