Вишивка в інтер’єрі — 30 ідей з фото

Вишивка — дуже важливий елемент нашої культури. Вишивку на одязі сьогодні вже не треба популяризувати, українська вишиванка стала знову модною та відомою у всьому світі. Нею надихаються світові дизайнери та купують вітчизняні і зарубіжні зірки. Вишивка ж у декорі оселі сьогодні зустрічається не у кожному інтер‘єрі. При цьому вишитий декор здатний наповнити простір особливим затишком та теплом. Традиційне — не обов’язково застаріле. До того ж вишивка сьогодні має безліч різних стилів та варіантів виконання. В цій статті ми зібрали 30 фотоідей різноманітної вишивки в сучасному інтер‘єрі для вашого натхнення.

Вишивка в інтер’єрі — 30 ідей з фото

Вишивка в інтер’єрі — 30 ідей з фото

Вишитий декор в інтер’єрі

  • Картини та панно. Ефектно виглядають вишиті картини — головне їх правильно оформити. Обирайте цікаві рамки та не зупиняйтесь тільки на класичній формі, зараз дуже актуальним є вишитий декор на п’яльцях та у вигляді панно. Для різних кімнат можна продумати і різні сюжети. Наприклад, для кухні ідеальним вибором будуть зображення овочів, фруктів, квітів та сільські мотиви. Розміщуйте картину на однотонному тлі, так вона буде справді помітним акцентом.
  • Текстиль. Вишивка робить навіть звичайний текстиль цікавим. А обрати є з чого — ковдри, подушки, постільна білизна, штори, рушники, доріжки на стіл, серветки і навіть килими. Напевно, найпростіший спосіб додати акцентну вишивку в інтер’єр — обрати декоративні подушки із таким оздобленням.
  • Меблі. Не такий простий, але дуже ефектний прийом — це вишивка на меблях. Знайти готові предмети може бути не так легко, але якщо знайдете — це буде справжня родзинка кімнати. До речі, вишивка — оригінальний спосіб поремонтувати старий текстиль на вашому улюбленому кріслі.
  • Раритет. Сучасна вишивка є дуже цікавою, проте ні одна з них не зможе змагатися зі старовинною. Якщо у вашій родині є такий скарб, або ви таку знайдете — обов‘язково подаруйте їй друге життя та достойне місце в своєму інтер‘єрі.
  • Імітація. Дуже цікаво виглядають елементи із візерунком, який нагадує вишивку хрестом. Таким чином можна легко відтворити потрібний вам малюнок схематично.

Вишивка в інтер’єрі —  фото без коментарів

♥ Всі фотографії відкриваються у великому розмірі — клікніть на фото!

Читайте також нашу сатттю Льон та мішковина в інтер’єрі — 30 ідей з фото.

Дорогі читачі! Вишивка має безліч варіацій, адже зустрічається в різних країнах. Це може бути і східний стиль, і прованський, і український, і  сучасний мінімалістичний. Що казати, навіть у різних регіонах нашої країни стиль вишивки та кольори відрізняються. Тому ви із легкістю зможете підібрати вишитий декор у будь-який інтер’єр. Єдине, що потрібно пам’ятайти – таких речей не має бути дуже багато.

Натхнення! 

ЗЕЛЕНА САДИБА.