Осінній декор подвір’я — 28 ідей з фото

Восени на зміну літньому різноманіттю кольорів приходять не менш привабливі відтінки — ошатні та надзвичайно розкішні. Тепла осінь прекрасна — природа сама розфарбовує сад та підсвічує лагідним сонцем. Проте листя з дерев поступово злітає, починаються дощі, холод… Словом, приходить та сама пора, яку багато з нас не любить та воліє «пересидіти» вдома. Тому так важливо насолодитись красою осіннього саду та подвір’я, а на випадок похмурої погоди створити потрібний настрій самостійно. Сьогодні ми зібрали 28 ідей осіннього декору подвір’я для вашого натхнення.

Осінній декор подвір'я — 28 ідей з фото

Осінній декор подвір’я — 28 ідей з фото

Чим прикрасити сад восени?

  • Гарбузи. Безперечний фаворит осіннього декору — гарбуз. Це зрозуміло, адже він яскравий, різноманітний та ефектний. Ви можете поставити декілька гарбузів біля дверей, вздовж доріжок, створити гарбузову фігуру, ліхтарик, букет… Майже все, що прийде на думку.
  • Фізаліс. Окремо хочеться виділити цю оригінальну рослину. З фізалісу можна зробити осінній вінок для вхідних дверей, гірлянду з ліхтариків або декоративну композицію.
  • Осінній букет. Осінь — ідеальний час для букетів. Можна використовувати живі квіти, колоски, листя, фрукти, гілочки та ягоди. Такий букет ідеально підійде для ґанку.
  • Осінні квіти в контейнерах. Хризантеми, рудбекії, ехінацеї, айстри — найпопулярніші осінні фаворити контейнерного саду. Проте не єдині, тому ви легко знайдете свої улюблені.
  • Декоративні ємності та фігури. Осінь — ідеальний час спробувати оригінальні рішення у декорі. Це можуть бути кошики, вазони, цікаві лійки, відра, підставки, возики, а також тематичні фігури.
  • Світло. У осінній час рано темніє, тому обов’язковий елемент цієї пори — світло (як функціональне, так і декоративне).
  • Місце для відпочинку. У процесі декорування подвір’я не забудьте про місце, де ви зможете відпочити та насолодитись теплими осінніми днями. Крім декоративних елементів, подбайте про практичну сторону — додайте подушки, ковдри та інші речі для комфортного відпочинку.

Осінній декор подвір’я — фото без коментарів

Дивіться також, як можна гарно декорувати оселю на час осінньої пори 50 ідей гарбузового декору в інтер’єрі.

Натхнення! 

ЗЕЛЕНА САДИБА.