Оформлення туалету — 30 ідей з фото

Сьогодні пропоную поговорити про кімнату, на оформлення якої ми зазвичай витрачаємо найменше часу, а саме — про туалет. Туалетом користується уся родина та гості будинку чи квартири. Тобто, її бачать буквально усі. Затишна та стильна оселя — це краса у всіх кімнатах, в тому числі і у допоміжних приміщеннях. Туалетну кімнату можна зробити не тільки практичною, але й гарною. Спробуйте приділити увагу її декору, і результат вас порадує. Сьогодні ми зібрали 30 фото-ідей оформлення туалету для вашого натхнення.

Оформлення туалету — 30 ідей з фото

Оформлення туалету — 30 ідей з фото

Ідеї оформлення туалетної кімнати

  • Оригінальні шпалери та цікаві кольори. Саме у такій компактній кімнаті, як туалетна, можна дозволити собі сміливі експерименти, що будуть підіймати вам настрій. Малий розмір дозволяє обрати справді цікаві шпалери, адже зазвичай вони коштують недешево, а у цьому випадку нам знадобиться їх зовсім небагато.
  • Прибираємо усе зайве. Декор туалетної кімнати не прикрасить її інтер‘єр, якщо на підлозі буде стояти «Доместос», а у кутку — швабри та ганчірки. Ці, безумовно необхідні, предмети потрібно ховати. Для цього краще продумати закрите місце зберігання.
  • Ні — пластику! Навіть звичайний інтер‘єр туалету стане на рівень вище, якщо замінити пластикові елементи на керамічні, металеві, дерев‘яні тощо.
  • Декор. Так, і у цій практичній кімнаті знайдеться місце для зовсім непрактичного декору. Це можуть бути картини, панно, дзеркало, кошики, живі рослини тощо. Щодо рослин — обирайте ті, які можуть рости на штучному освітленні, якщо у вашому туалеті нема вікна.

Всі фотографії відкриваються у великому розмірі — клікніть на фото

Оформлення туалету — фото без коментарів

Читайте також нашу статтю Ванна кімната вашої мрії — фото і поради професіоналів.

Натхнення! 

ЗЕЛЕНА САДИБА.