Кімната в стилі Гаррі Поттера

Кімната в стилі Гаррі Поттера може бути дуже різною. Від культових кольорів будинку Хогвартса до магічних істот — є безмежні можливості для створення справді чарівного простору. При цьому не обов’язково перетворювати свій інтер’єр у сувенірний магазин. Можна створити потрібний настрій, який буде тільки нагадувати про поттерівську атмосферу. Це і кольори, і текстиль, і навіть світло. Цей чарівний всесвіт пропонує нам безліч атрибутів, тому ви самі можете регулювати ступінь тематичності вашого інтер’єру. А ми розповімо про основні можливості. У цьому матеріалі — поради, які допоможуть вам поринути у світ Гаррі Поттера та оформити свою кімнату в стилі улюблених книг і фільмів.

Ліжко із декоративними подушками в стилі Гаррі Поттера

Кімната в стилі Гаррі Поттера

Чому саме Гаррі Поттер? Тому що ця серія книг Джоан Роулінг, яка почалась з випуску книги «Гаррі Поттер і філософський камінь» у 1997 році, а надалі — фільмів, стала справжнім світовим феноменом, популярність якого і досі не вщухає. Цей чарівний всесвіт став улюбленим для фанатів по всьому світу — як дорослих, так і дітей.

1. Кольори

Естетика Гаррі Поттера часто має теплі землисті тони. Подумайте про такі кольори, як насичені червоний і коричневий, та м’який золотий, щоб створити затишну атмосферу, що нагадує вітальню Ґрифіндору. Також можна згадати про атрибути інших факультетів — це, крім вказаних кольорів, темно-зелений, темно-синій та жовтий.

2. Світло свічок

Використовуйте свічки, ліхтарі та різноманітні настільні та підлогові лампи з теплим світлом, щоб створити затишну атмосферу. Свічкові бра та люстри також можуть додати нотку магії вашому декору.

Згадаємо і про класичні для Гаррі Поттера свічки, що плавають. Для автентичності обирайте саме тонкі довгі свічки, можна навіть поставити їх в канделябри — це додасть магічності. Якщо задатись метою, можна навіть знайти аналоги дійсно плаваючих свічок на батарейках у тематичному декорі. Це буде зовсім по-поттеровські. Подібного ефекту можна досягти також підвісними лампочками на батарейках.

3. Текстиль

Дуже доречно в інтер’єрі в стилі Гаррі Поттера виглядають оксамит та гобелен. Найпростіший варіант — додати відповідні декоративні подушки та плед. Можна повісити оксамитові фіранки або портьєри, це додасть вашій кімнаті розкоші та тепла. Якщо хочеться більш тематичних предметів, шукайте тканини з візерунками з такими знаковими символами, як сови, блискавки, чарівні палички та герби будинків. Комбінуйте їх з більш нейтральними варіантами.

4. Вінтажні та старовинні меблі

В естетику Гаррі Поттера ідеально підійдуть старовинні або антикварні предмети меблів — шкіряні крісла, книжкові полиці з темного дерева та вишукані дзеркала. Вони нададуть вашому простору відчуття поза часу та чарівності.

5. Книжкові полиці

Покажіть колекцію книг, щоб імітувати бібліотеку Гоґвортсу. Особливо старі книги в шкіряній палітурці допоможуть створити потрібну атмосферу.

Дивіться також ідеї нашої статті Осінній депресії — ні! 12 ідей для створення затишного настрою.

6. Образ сови

Всі ми пам’ятаємо чарівну поштову сову Гаррі Поттера, тому цей птах може стати гарним тематичним символом для нашого інтер’єру. Варіантів використання цього символу може бути безліч: лампа із совою, постери, картини, фігурки або навіть пташина клітка.

7. Шкільні предмети Гоґвортсу

Велика частина сюжету всесвіту Гаррі Поттера проходить у школі чарів і чаклунства, тому доречними будуть аксесуари зі шкільних предметів, які там вивчаються. Це, наприклад, гербологія (ботанічні постери, «чарівні» рослини у вигляді сукулентів або трави в горщиках), астрономія (візерунок сузір’я, нічник у вигляді місяця, телескоп), зіллєваріння (скляні пляшки «для зілля») та подібні. Для затятих фанатів Гаррі Поттера можна додати і аксесуари для чарівників або їх символи: чарівні палички, мітли тощо.

8. Чарівні істоти

«Гаррі Поттер» сповнений чарівних істот: єдинорогів, феніксів та драконів. Ви можете додати їх у вигляді різноманітного декору, це можуть бути навіть дверні ручки у формі одного з них.

9. Настінні гобелени

Повісьте гобелени із середньовічними або магічними мотивами, щоб створити відчуття вітальні Ґрифіндору чи замку Гоґвортс.

10. Платформа 9¾

Для дитячої кімнати це може бути імітація платформи із фільму (продаються такі декоративні плівки), в більш класичному інтер’єрі це може бути й просто цегляна стіна, яка буде її віддалено нагадувати.

11. Атрибути всесвіту Гаррі Поттера

Для справжніх шанувальників, які хочуть додати не просто атмосферу, а заповнити кімнату речами, що прямо нагадуватимуть книги або фільми, підійдуть прямі асоціації:

  • м’яч для квідичу,
  • прапори та герби факультетів,
  • мандрагора,
  • плаваючі ключі,
  • карти чарівного світу та інші.

Також це можуть бути постери та картини із зображеннями улюблених героїв, цитатами з книги та фігурки героїв. Більшість таких предметів є в продажу, але можете поекспериментувати та зробити їх самостійно. Але не забудьте збалансувати таку активну естетику Гаррі Поттера з вашим особистим стилем, щоб ви відчували себе чарівно та комфортно.

Фото інтер’єру в стилі Гаррі Поттера без коментарів

Всі фото галереї відкриваються у повному розмірі, достатньо просто по них клікнути!

Натхнення!

ЗЕЛЕНА САДИБА.