Logo

Дизайн ванної кімнати у заміському будинку — 30 ідей з фото

Ванна кімната у приватному будинку — це можливість створити більше, ніж те, що дозволяє обмежений простір квартири. У власній садибі ви можете відтворити майже усі ідеї, які можуть прийти в голову з приводу цього приміщення. Головна перевага ванної кімнати у будинку — це найчастіше великі розміри (в які можна вмістити усе, що треба), а також можливість реалізувати найсміливіші дизайнерські рішення ще на етапі проєктування будинку. Не дивно, що результат може вийти набагато цікавішим та креативнішим, а господарі зможуть отримати значно більше функціоналу та вражень від ванної кімнати. Сьогодні ми зібрали 30 ідей дизайну ванної кімнати у власному будинку для вашого натхнення.

Дизайн ванної кімнати у заміському будинку — 30 ідей з фото

Дизайн ванної кімнати у заміському будинку — 30 ідей з фото

Ідеї оформлення ванної кімнати у заміському будинку

  • Кількість. Не обов`язково зупинятися на одній ванні. Ще одна перевага заміського будинку — можливість встановити декілька ванних кімнат. Дуже зручно мати крім основної ще й гостьову ванну. Вона може бути меншою за розміром, але з усім необхідним мінімумом. Зазвичай гостьову кімнату роблять на першому поверсі, а для господарів — на верхньому. Якщо поверхів більше — ідеально мати ванну кімнату на кожному з них.
  • Вікно. Як на мене, найбільший плюс ванної кімнати в будинку — це вікно. Воно не тільки дасть можливість купатися, мружачись від ласкавого ранкового сонечка, наприклад, але й дозволить вирощувати у ванній кімнатні рослини. Для більшості тропічних ліан вологі умови ванної кімнати — це просто рай в домашніх умовах!
  • Ванна по центру. Дуже цікаво виглядає ванна кімната, де ванна розташована не поруч зі стіною, як ми звикли у квартирах, а у самому центрі приміщення. Такі ванні кімнати ми бачили раніше у фільмах про Париж, а тепер можемо «свій власний Париж» у себе вдома.
  • Розширене наповнення. У просторій ванній кімнаті можна вмістити все, що необхідно. Крім стандартних предметів сантехніки можна додати пісуар, біде, конструкції для зберігання, додаткові дзеркала, а ще столик, крісло, окреме місце для мейк-апу та інше.
  • Темні кольори. Простора ванна дозволяє оформити її у темних кольорах. Чорний, графітовий, баклажановий, брунатний, гранатовий, шоколадний та інші темні благородні відтінки можна використовувати не у кожному приміщенні, адже вони візуально зменшують простір. А ось у просторій ванні — легко!
  • Камін. Досить нестандартна ідея — зробити ванну кімнату з каміном. Зазвичай для цього використовують маленький газовий або електричний (але ретельно продумайте питання безпеки). Цей елемент виконує не тільки декоративну функцію, а й створює надзвичайну атмосферу затишку.
  • Різноманітність декору. У маленькій кімнаті зазвичай дотримуються мінімалізму, щоб не перевантажувати простір. А ось у просторій ванній кімнаті можна «розгулятись». Картини, ефектні люстри, вази із квітами, кімнатні рослини, декілька килимків, кошики… вміститься усе!

Читайте також нашу статтю Зберігання рушників у ванній кімнаті — 40 ідей з фото.

Дизайн ванної кімнати у заміському будинку — фото без коментарів

Натхнення! 

ЗЕЛЕНА САДИБА.