Біла плитка в інтер’єрі — 30 ідей з фото

Я прекрасно розумію людей, яким складно обрати стиль майбутнього помешкання. У будівельному магазині проактивний консультант рекомендує «новинку дуже зараз модну». А хочеться щось цікаве та не як у всіх. Ну не білу ж плитку купувати! А чому б і ні? Дуже часто у відповідь я чую аргумент, що це як у лікарні. Я з цим зовсім не згодна, адже атмосферу лікарні створює зовсім не плитка, а її оточення. Якби до неї додавались сучасні меблі, якісна сантехніка та оригінальні аксесуари, це була б зовсім інша картина. А переваг біла плитка має дуже багато. Сьогодні ми зібрали 30 ідей використання білої плитки в інтер’єрі для вашого натхнення.

Біла плитка в інтер'єрі — 30 ідей з фото

Біла плитка в інтер’єрі — 30 ідей з фото

Використання білої плитки в інтер’єрі

 • Світла підлога – гарне рішення з естетичної точки зору. Проте особисто я робити підлогу саме із білої плитки не рекомендую. Нещодавно знімала у подорожі житло із такою підлогою і значну частину часу витрачала на те, щоб її прибирати. Я просто не могла витримати – тут волосинка впала, там якась чорна цяточка… І такі дрібнички одразу створюють неохайний вигляд.
 • А ось на стіні біла плитка навпаки виглядатиме охайніше. Темна плитка, хоч і має ефектний вигляд, досить складна у обслуговуванні. Плівка від миючих засобів та водні розводи мають біле забарвлення, тому на світлій плитці не такі помітні.
 • Більшість з нас не можуть похвалитися великими кухнями та ванними кімнатами. Біла плитка дозволить розширити простір візуально, тому зверніть на неї увагу, якщо ця проблема для вас актуальна.
 • Біла плитка збільшує кількість освітлення у кімнаті, адже кожен промінчик або штучне світло буде відзеркалюватись.
 • Саме з білої плиткою можна дозволити собі поєднання із активними візерунками. Хочете зробити яскраву підлогу? Обирайте білу плитку на стіни.
 • У білої плитки є безліч варіантів відтінків. Ви легко зможете знайти свій: білосніжний, слонової кістки, кремовий, перлинний, топленого молока, тощо.
 • Чорно-білий контраст завжди виглядає ефектно. Слід лише пам’ятати про баланс кольорів, де основному кольору краще залишати 80 відсотків.
 • З білою плиткою ви зможете створити як спокійний інтер’єр, так і контрастний та з активними кольорами.
 • Біла плитка – універсальний фон, який дозволяє змінювати дизайн кімнати лише за допомогою зміни декору.
 • Той, хто каже, що біла плитка це нудно, скоріше за все давно не перевіряв її асортимент. Біла плитка буває різноманітних форм, а ще її можна нестандартно укладати та робити затирку різних кольорів.

Читайте також нашу статтю Ванна кімната вашої мрії — фото і поради професіоналів.

 • Білий не має прив’язки до одного стилю, завдяки своїй універсальності він доречний у будь-якому дизайні. Хоча не вся біла плитка універсальна – є варіанти із декором з квітів, візерунків та різноманітних вставок. Це плитка, яка швидко втратить свою актуальність, тому її краще уникати.
 • Мінімалістична біла плитка ніколи не втрачає актуальності, тому ваш інтер’єр точно не стане старомодним. Ви завжди можете залишити плитку, як основу, та змінювати лише частину оздоблення. Кожного разу інтер’єр виглядатиме кардинально по-іншому.

♥ Всі фотографії відкриваються у великому розмірі — клікніть на фото!

Біла плитка в інтер’єрі — фото без коментарів

Натхнення! 

ЗЕЛЕНА САДИБА.