Новорічні прикраси своїми руками — 58 ідей з фото

Підготовка до Нового року — це не тільки святкова вечеря та ошатна ялинка, але й новорічний декор оселі. І процес підготовки до свята приносить не менше радості, ніж сама зустріч Нового року. Різдвяно-новорічний декор створює справжню атмосферу свята та домашнього затишку. Новорічні прикраси можна зробити своїми руками та перетворити свою звичайну квартиру або дім у казкове місце. Для вашого натхнення ми підготували фото-підбірку таких оригінальних новорічних прикрас.

Новорічні прикраси своїми руками

Новорічні прикраси своїми руками

Створення новорічного декору вимагає фантазії, бажання та гарного настрою. Останнє — найголовніше!

Рекомендації щодо створення новорічних прикрас своїми руками

  • Продумайте місце в інтер’єрі для кожної прикраси. Багато — не завжди краще.
  • Оберіть основний колір оформлення, який буде гармонійно поєднуватись з кольорами вашої оселі та дотримуйтесь його як базового.
  • Краще обрати одну концепцію для новорічного декорування квартири чи будинку. Це створить цілісне враження та дозволить уникнути ефекту хаосу.

Створення прикрас до Нового року своїми руками — процес творчий та дуже захопливий, до якого можна залучити дітей з їх нестримною фантазією. Новорічні прикраси для оселі можна зробити з підручних та природних матеріалів. Це можуть бути папір, картон, вата, ґудзики, тканина, свічки, бусини, тощо. З природних — гілки, шишки, хвоя, невеликі пеньки, дерево, листя, ягоди, цитрусові…

Для створення більшості прикрас вам знадобляться клей (ПВА та термопістолет), ножиці, голки та нитки, фарби, скотч. Для святкового ефекту — блистки та стрічки.

Саморобні новорічні прикраси мають ряд переваг. По-перше, не треба ходити по магазинах — а у передсвяткові дні це те ще випробування. По-друге, такі прикраси можна зробити із тих предметів, які вам вже не потрібні у побуті. По-третє, таких прикрас більше ні в кого не буде.

Новорічні прикраси — фото без коментарів

Новорічні прикраси своїми руками

Новорічні прикраси своїми руками

Читайте також наш матеріал Новорічний декор з винних корків – 17 ідей.

Новорічні прикраси своїми руками

Новорічні прикраси своїми руками

Новорічні прикраси своїми руками

Новорічні прикраси своїми руками

Новорічні прикраси своїми руками

Читайте також нашу статтю Новорічний декор своїми руками – 50 фото.

Читайте також нашу статтю Новорічна ялинка – фото 70 ідей.

Читайте також наш матеріал Помандери з цитрусових – натуральний новорічний декор.

Новорічні прикраси своїми рукамиНоворічні прикраси своїми руками

Новорічні прикраси, які ві зробите своїми руками, створять особливу атмосферу, що запам’ятається вам та вашій родині надовго.

Веселих вам свят і натхнення!

ЗЕЛЕНА САДИБА.

Tagged , , . Bookmark the permalink.