Наші автори

автори Зеленої садиби зображенняСайт “ЗЕЛЕНА САДИБА” створений і наповнюється людьми, які закохані в життя за містом. Але є ще дещо, що нас об’єднує – любов до рідної мови і бажання бачити в Інтернеті якісні матеріали українською. Долучайтеся до проекту – заповнюйте форму на сторінці “Стати автором“. А якщо любите читати, а не писати, зробіть свій внесок у розвиток нашого та інших україномовних ресурсів – шукайте українською! Кожен пошуковий запит у Гуглі – це маленький, але переконливий крок на шляху створення якісного контенту UA Інтернету .

Наталія Волкова зображенняНаталія Волкова – постійний автор рубрики  «На грядці». Все свідоме життя «приміряла» різні професії, поки не знайшла себе в Інтернеті. В 2011 році заснувала сайт ovoschnoy.ru. Він існує і сьогодні. Наразі реалізовує ще кілька власних проектів, які поки не готова показати світові.

За фахом – бухгалтер-економіст, але з цим якось не склалося з самого початку 🙂 Дружина, мама двох дорослих доньок. Любить свій сад і город. На подвір’ї тримає невелике підсобне господарство, а в голові – купу ідей. Ними залюбки ділиться і з читачами нашого сайту.

Людмила Юрченко зображенняЛюдмила Юрченко – постійний автор рубрики «Будівництво». Має багато різних захоплень, до яких нещодавно додалося ще й екобудівництво. Мамі 5-ти (!) дітей потрібно дбати про здоров’я і комфорт своєї родини. А здоров’я наше починається з того, що ми їмо і де живемо, вважає Людмила.  Таким чином і назбирала великий багаж знань у галузі екобудівництва, чим залюбки ділиться з читачами «ЗЕЛЕНОЇ САДИБИ».

За фахом журналіст, редактор і дитячий автор. Останнім часом займається розробкою та реалізацією власних екопроектів та планує створити свій блог про життя великої родини.

Наталка Гурман зображенняНаталка Гурман – постійний автор рубрики «На кухні». Любить готувати, але не настільки, щоб проводити за цим заняттям весь свій вільний час. То ж її головне правило щодо страв – їжа повинна бути простою, свіжою і смачною, а складні рецепти можна спробувати і в ресторані.

За фахом – журналіст, але сім’я вже давно посунула улюблену професію на задній план. То ж вже кілька років свій творчий потенціал реалізовує виключно, як копірайтер. Зокрема, ділиться з читачами «ЗЕЛЕНОЇ САДИБИ» власноруч перевіреними рецептами.

Надя Сусідка зображенняНадя Сусідка – постійний автор рубрик «У садку», «На грядці», «На клумбі». Своїм найрозумнішим вчинком вважає те, що колись втекла з міста до села. Надя не соромиться називати себе лінивою господинею бо, взагалі, лінь вважає двигуном прогресу. В своїх статтях заохочує читача до «розумного» городництва і садівництва. «Працювати менше, а результат отримувати більший» – основний месседж автора.

За фахом – психолог, але ніколи не працювала за спеціальністю. Свій поклик до епістолярного жанру реалізовує в мережі Інтернет і , як «підпільний» письменник (поки пише до шухлядки). Виховує з чоловіком двох дітей.

Натхнення!

ЗЕЛЕНА САДИБА.

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить