Місячний посівний календар 2017

посівний календар фотоЖоден городник зі стажем не буде заперечувати, що місяць і його фази мають величезне значення на ріст і розвиток рослин. Тому і звертаються до місячного посівного календаря чи не щодня. Коли сіяти насіння? На розсаду чи в землю? Коли удобрювати грунт? Коли краще проводити інший обробіток грунту – вносити органічні добрива, обрізати дерева, щеплювати рослини?.. На всі ці питання дасть відповідь наш посівний календар на 2017 рік.

Звичайно, ми його складали не самі. Підглянули на одному з поважних астрологічних сайтів. Він створений з урахуванням фаз місяця та його перебування в різних зодіакальних знаках. На основі цього астрологи і визначають найсприятливіші дні для тих чи інших городньо-садових робіт та для посадки певних рослин.

Старі люди, які нічого не знають про астрологію, вам порадять не працювати в саду і городі на молодий і повний місяць. А на зростаючий – садити рослини, які їстивні “зверху землі” (капуста, помідори, огірки і т.д.), на спадаючий – садити рослини, які ростуть “в корінь” (буряк, морква, картопля, часник і т.д.).

Але, поважаючи місячний календар, не забувайте дотримуватися правил агротехніки та враховувати особливості кліматичних умов регіону. Для цього познайомтеся і з таблицею висаджування розсади в різних регіонах України.

Місячний календар робіт на 2017 рік – таблиця

місячний посівний календар 2017 зображеннямісячний посівний календар 2017 зображення 1посівний календар 2017 зображеннямісячний посівний календар 2017 зображення 2

 

Посівний календар – 2017. Коли і які рослини садити?

посівний календар 2017 зображеннямісячний посівний календар 2017 зображення 4посівний календар 2017 зображеннямісячний посівний календар 2017 зображення 5

Щедрих вам врожаїв!

ЗЕЛЕНА САДИБА.

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить